featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Terra’nın MLB Açılışındaki Markalaşması Seyircilerin Dikkatini Çekti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir katılımcı, Major League Baseball’un açılış gününde Terra‘nın kurucusu Do Kwon Karadağ’da gözaltında tutulurken belirgin bir şekilde sergilenen “merkezi olmayan bir ekonominin merkezi olmayan paraya ihtiyacı vardır” sloganıyla bir Terra pankartının görüntüsünü paylaştı.

Beyzbol meraklıları Major League Baseball (MLB) açılış günü için Washington D.C’deki Nationals Park’a akın ederken, Terra’nın varlığı LUNA 1,29 dolar – Mayıs 2022’de çöken kripto ekosistemi – katılımcılar tarafından dikkatlerden kaçmadı.

30 Mart’ta The Washington Nationals’ın Atlanta Braves’e karşı iç saha açılışına katılan bir Twitter kullanıcısı, “merkezi olmayan bir ekonomi, merkezi olmayan paraya ihtiyaç duyar” sloganıyla bir pankartta belirgin bir şekilde sergilenen Terra’nın bir görüntüsünü paylaştı.

Kullanıcı, Terra’nın stadyumdaki öne çıkan konumlandırmasına yorum olarak “Güvenilir bir şirket gibi görünüyor. İnceleyeceğim.” dedi.

Başka bir Twitter kullanıcısı, Nationals Park’ta yer alan VIP etkinlikte spor karşılaşması öncesinde düzenlenen aktiviteleri olan Terra Club’ın hala ev sahibi plakanın (“Home plate” beyzbol oyun alanında, topun atıldığı ve vurulduğu merkezi nokta) arkasında olduğunu ve ayrıca Terra’yı tanıtan “sol kısımda büyük bir tabela” olduğunu belirtti.

Terra ve The Washington Nationals arasındaki ortaklık, yerel tokeni LUNA ve stablecoin UST’nin çöküşünden sadece aylar önce, Şubat 2022’de yürürlüğe girdi.
Terra topluluğu, anlaşmayı güvence altına almak için beş yıl içinde UST’de 38,2 milyon dolar taahhüt etti.
Ortaklık, şu anda Karadağ’da gözaltında olan Terra’nın kurucusu Do Kwon tarafından topluluğun yönetişim (bir şirketin veya topluluğun yönetim ve denetim süreci) platformu aracılığıyla önerildi.
29 Mart Protos raporunda adı açıklanmayan bir ceza savunma avukatına göre, ve bildirildiğine göre ceza sisteminde zorlu koşullarla karşı karşıya kalacak.
Karadağ hapishanelerindeki ve cezaevlerindeki koşulların, Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan 2020 insan hakları raporunda bildirilenlerden “herhangi bir ilerleme veya değişiklik yapılmadığı” kaydedildi.
Raporda, cezaevi görevlilerinin 11 mahkûma işkence yapmak ve “ağır bedensel zarar vermekten” hüküm giydiği 2015 tarihli bir davaya atıfta bulunuldu.
Terra’nın MLB Açılışındaki Markalaşması Seyircilerin Dikkatini Çekti
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!