thodex
Thodex Kepenk İndirdi! Thodex'den Tosuncuk Vurgunu!

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Thodex Kepenk İndirdi! Thodex’den Tosuncuk Vurgunu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Thodex üyeleri şokta! Dünyada kripto paralara olan ilgi her geçen gün artıyor. Global çapta hizmet sunan kripto para borsalarının yanı sıra ülkemizde hizmet veren yerli borsalarda bulunuyor. Bu borsalardan birisi olan Thodex’den dün akşamdan bu yana işlem yapılamıyor. Kripto para borsasına üye olanlar suç duyurusunda bulunmaya başladılar.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Thodex sistemlerini kapattı!

2017’den beri ülkemizde faaliyet gösteren Thodex kripto para borsası yaptığı açıklama ile işlemlerini durdurdu. Web sitenin bir anda işlemlere kapatılması ise tepkilere neden oldu.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Thodex’den gelen açıklamada ise bir kuruluşun şirkete yatırım yapmak istediğinden dolayı tekliflerin değerlendirilme aşamasına geçildiği söylendi. Yapılan açıklamada ise devir işlemleri bitene kadar kripto para alım ve satımına yönelik işlemlerin durdurulduğu, devir sürecine kadar kullanıcılara bilgi aktarılacağı internette yer alan olumsuz haberlere ise itibar edilmemesi gerektiği ifade edildi.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan TL yatırıp, çekebilir ve TL ile kripto para alım-satım işlemi yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye ücretsiz kayıt olarak komisyonlarda %10 indirim kazanırsınız.

Kullanıcılar bir anda hesaplarına giremeyince iletişime geçmek için çabalasalar bile web sitelerinde ulaşabilecekleri bir telefon ya da e-posta adresi yok. Bundan ötürü sosyal medyada Thodex ile ilgili birçok paylaşım yapıldı ve Thodex’in ofisinin boşaltıldığı ve hafta içi olmasına rağmen ofisin boş olduğu ve sadece tabelanın kaldığı iddia edildi.

Thodex Kepenk İndirdi! Thodex’den Tosuncuk Vurgunu!