Three Arrows Capital CEO’su Bitcoin Yatırımcıları Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Three Arrows Capital CEO’su Zhu Su, Bitcoin sahiplerinin mevcut davranış modeli hakkındaki görüşünü paylaştı ve 2018’deki önceki döngüyle karşılaştırdı.

Zincir üstü verilerin bildirdiği gibi, kripto para birimini bir yıldan fazla süredir elinde tutan büyük Bitcoin yatırımcılarının çoğu, piyasadaki güçlü düzeltmeye rağmen varlıklarını tutmayı ve daha fazla satın almayı tercih ediyor.

Su Zhu, yatırımcıların davranışlarındaki değişimi, bazı yatırımcıların kripto para birimini 2018 ve 2019 yılları arasında, en dipte işlem gördüğü zaman erken satmaları nedeniyle yaşadığı tatsız deneyimle açıklıyor.

Ayı piyasası, ticaret hacminin ve satın alma gücünün toplam yokluğundan sonra, kripto piyasası 2020’de Kasım 2021’e kadar süren bir toparlanma aşamasına girdi. Ralli, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Shiba Inu ve diğer kripto para birimleri için neredeyse yüzde 600 büyüme ile sonuçlandı.

Büyük Bitcoin Balinaları Trendi Takip Etmiyor

Ancak analistin yatırımcılar arasındaki duygu değişikliğine ilişkin çağrısıyla birlikte, Bitcoin balinaları burada bir model izlemiyor gibi görünüyor ve sayıları Ocak 2021’den bu yana 2.500’den 2.100’e düştü.

En son düzeltme, daha önce 1.000 BTC’den fazla tutan yaklaşık 100 balina sınıfı cüzdanını piyasadan sildi. Bazı kullanıcılar ayrıca balinaların fonlarını daha küçük cüzdanlar arasında yeniden dağıttığını varsaydılar.

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin, 37.526 dolardan işlem görüyor ve ABD ön piyasası bir kez daha zayıflık gösterdiğinden başka bir satış baskısı dalgasıyla karşı karşıya kaldı. Altcoin’ler de piyasada düşüş eğilimleri yaşıyor. Kripto paraların çoğu değerlerinin yüzde 1 ila yüzde 3’ünü kaybetti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!