Tom Lee: Bitcoin Almak İçin Yeni Bir Fırsat Çıkabilir

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Wall Street analisti ve Fundstrat’ın kurucusu Tom Lee, geçen hafta CNBC’deki Fast Money programına katıldı.

Fast Money programının sunucusu Brian Kelly bu programda Tom Lee ile birlikte Bitcoin fiyatının önümüzdeki günlerde nasıl bir performans sergileyeceğini tartıştı.

Yeni bir fırsat çıkabilir

Tom Lee, Bitcoin’in fiyatının önümüzdeki aylar içerisinde hızlı bir yükseliş göstereceğine inanmakta ve bu düşüncesini program sırasında tekrar dile getirdi.

Wall Street analisti aynı zamanda BTC’nin son zamanlardaki performansını da değerlendirdi. Lee, BTC’nin fiyatının şuan için sağlıklı bir grafik çizdiğini söyledi. Ayrıca Tom Lee’ye göre kripto para yatırımcılarının karşısına yakın bir zamanda yeni bir fırsat doğabilir.

Bitcoin’in fiyatının ilerleyen zamanlarda yükseleceğine inanan Tom Lee, Bitcoin almak için yeni bir fırsat çıkabileceğini düşünüyor. Bu fırsatın çok yakın bir zamanda karşımıza çıkacağını düşünen Lee, BTC’nin daha sonra değerleneceğini düşünmekte.

Tim Draper’in Bitcoin tahmini 

Brian Kelly ve Tom Lee programda Tim Draper’in Bitcoin hakkındaki en iddialı tahmini hakkında da konuştular.

Draper çok uzun bir süredir Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda çok fazla değer kazanacağını ve değerinin 250 bin dolara kadar çıkacağını söylüyor. Kelly ve Lee bu iddialı tahmini değerlendirirken uzun vadeli Bitcoin grafiğine göz attılar.

Bu iki kişinin analizlerine göre Bitcoin özellikle 2022-2023 yıllarında 200 bin dolara çıkabilir gibi görünüyor. Brian Kelly ve Tom Lee’ye göre böyle bir senaryoda Draper’in tahminin doğru çıkması mümkün gibi görünüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!