Ünlü Analist: “Bitcoin Kritik Seviyede! Bu Uyarımı Dikkate Alın!”

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 60.000 dolara ulaştıktan sonra düşeceğini doğru tahmin eden ünlü analist, BTC 50.000 dolar civarında gezinirken boğalara başka bir uyarıda bulundu.

Twitter’da 74.000 takipçiye sahip olan ve Dave the Wave olarak bilinen ünlü analist, Bitcoin’in birden fazla teknik direncinin bulunduğu kritik bir seviyede işlem gördüğü için önemli bir kırılma noktasında olduğunu söyledi.

“Bundan daha iyi olamaz. Ya şimdi yapacağız ya da hiçbir zaman.”

Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Analistin paylaştığı grafik, BTC’nin büyük bir alçalan kanal içinde yükselen bir takozun en tepesinde oturduğunu ve önümüzdeki aylarda 30.000 doların altına düşme tehtidi ile karşı karşıya olduğunu gösteriyor. Dave the Wave, bu senaryoyu geçersiz kılmak için Bitcoin’in bir kritik direnç seviyesini aşması gerektiğini söyledi.

“İkna edici bir şekilde 51.000 doların üstündeki seviye geçersiz kılındı.

Fiyat 46.000 dolar alanına düştü ve bu seviye doğrulandı.”

Analist, Bitcoin’in, genellikle uzun vadeli sapmalarını göstermek için kullanılan bir gösterge olan, Gauss Kanalları ile etkileşimi hakkında bir gözlemde bulundu. Kripto para strateji uzmanına göre, BTC’nin birkaç hafta önce bu kanallara ulaşması, daha da düşmeye devam edeceğinin bir işareti olabilir.

“Fiyat, haftalık Gauss Kanalının derinliklerine inmeden asla geri dönmedi. LGC (logaritmik büyüme kanalı) ile güzel bir şekilde senkronize oluyor ve makro oynaklığı azaltmanın bir işaretini gösteriyor.”

Kaynak: Dave the Wave/Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!