bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist “Bitcoin Muhteşem Koşuya Başlıyor” Dedi ve Bu Olasılığı Açıkladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in devam eden konsolidasyon modelinden yükselişe geçmesinin yüzde 75 olasılığı var. Bağımsız analist Vince Prince’e göre, temel kripto para birimi, Yükselen Kanal yapısında “marjinal” yukarı yönlü hareketler yapıyor.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Bu, onu iki olası sonuçla bıraktı. Birincisi, Bitcoin Kanal içinde konsolide olurken “Yükselen Trend Çizgisi” nin altına iner; İkincisi, Trend çizgisinin üzerinde kalır ve daha sonra tümüyle aralığın dışına çıkar.

Prince ikinci sonucu tercih etti. Kripto para biriminin fiyat tersine çevirme noktalarının her birini bir alfabeyle gösterdi. Bu nedenle, “A” terimi, Yükselen Kanal direncinin ilk geri çekilmesini temsil eder. Kanal Desteğinden gelen bir sonraki toparlanma “B” olurken üçüncü ve en son yukarı yönlü geri çekilme “C” den gelir.

ABC dalgası ortasında, devam eden yukarı hareketi destekleyen 100 saatlik bir hareketli ortalama yerleştirdi.

Bitcoin’de durum boğa koşusu mu?

Tüm teknik yapıyı bir arada gören Prince, BTC / USD’nin Kanal aralığından çıkma olasılığının daha yüksek olduğunu söyledi. Parite varsa, o zaman yukarı hareketini 11.695 $ ‘a yakın “C-Dalgası Uzantısı” na doğru uzatacaktır.

Prince, “Bitcoin’in Kanal ve Trend çizgisi arasında daha ileride konsolide olmayı başarması için yüzde 75 olasılık var” ifadesini kullandı

Yükseliş tahmini, Bitcoin’in 11.750 $ direncini reddetmesinden bir hafta sonra ortaya çıktı. Yatırımcılar kripto para birimi için tekliflerini artırdılar, Twitter’dan Jack Dorsey başkanlığındaki küresel bir ödeme platformu olan Square, bilançolarında 50 milyon dolarlık BTC gösterdi.

Bu, Bitcoin’in kurumlar arasında bir değer deposu varlığı olarak artan saygınlığı hakkında spekülasyonlar doğurdu. Son zamanlarda, birçok Wall Street varlık yönetimi şirketi ve bağımsız şirket, Bitcoin’e yönelmek nakit rezervlerini sattı. Göç, ABD dolarının gelecekte değer kaybedeceği korkusundan kaynaklanıyor.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Prince, boğa anlatısını ileriye taşırken bu temelleri kabul ediyor. Analist, BTC / USD’nin Yükselen Trend Çizgisinin üzerinde kalabileceğini, çünkü “akıllı paranın deneyimsiz yatırımcılardan alım satımları aldığı” noktadan geldiğini belirtti.

Ünlü Analist “Bitcoin Muhteşem Koşuya Başlıyor” Dedi ve Bu Olasılığı Açıkladı

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!