BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.35
-6.89%
$23.28
-7.73%
$356.30
-6.63%
$7.14
+12.74%
$4.07
-5.85%
$40.05
-7.53%
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.34
-6.9%
$1.00
0%
$1,082.14
-6.36%
$235.29
-5.3%
$47.90
-5.88%
$111.74
-8.3%

Ünlü Analist: “Bitcoin’in Önünde Çok Büyük Bir Engel Var!”

Ünlü kripto para analisti Scott Melker, Bitcoin’in geleceği hakkında önemli olduğuna inandığı bir tehdit hakkında konuştu.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ünlü kripto para analisti Scott Melker, Bitcoin’in geleceği hakkında önemli olduğuna inandığı bir tehdit hakkında konuştu.

Kitco News ile yaptığı bir röportajda Melker, Bitcoin’in (BTC) yakın gelecekte karşılaşabileceği yasal sorunlar hakkında konuştu. Kripto Para sektörünün hem işlem hacmi hem de piyasa değeri ile en büyük kripto parası BTC, potansiyel olarak hükümetlerin gazabından kaçamayacak kadar büyük hale geliyor.

Melker, Bitcoin’in kaçınılmaz olarak daha fazla düzenlemeye ve incelemeye tabi olacağını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

“Bence düzenleme gerekli ve gerekli olduğunu düşünseniz de düşünmeseniz de hepimiz bunun kaçınılmaz olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tehdidin bir tür düzenleme olduğunu söyleyebilirim. Kripto parayı anlamayan düzenleyiciler tarafından yapılan ağır düzenlemeler, kısa vadede Bitcoin için çok kötü olabilir.”

Analist, durumu, birçok BTC madencilik şirketinin ülke dışına çıktığı, Çin’in madencilik yasağına benzetiyor.

“İnsanlar Çin’deki madencilik çöküşünü belki düşüş eğilimi olarak gördü, ancak bu sadece çok kısa vadede düşüş eğilimi olan bir şey. Ağın merkeziyetçiliğine inanıyorsanız ve Çin’in etkisi konusunda endişeliyseniz, bu uzun vadeli bir yükseliş olarak görülmelidir… Bu, bunlardan herhangi birine hangi mercekten ve hangi zaman diliminden baktığınıza bağlıdır.”

Coinzilla Banner (728x90)

Melker, BTC’nin dünya çapında sert hükümet düzenlemeleriyle karşı karşıya kaldığında bile başarısız olmayacağını söylüyor.

“Birden fazla ülkeden gelen son derece ağır yasaların bunu çok ama çok zorlaştırabileceğini söyleyebilirim. Ancak açık olmak gerekirse, Bitcoin durdurulamaz. Yasaklanamaz.”

Melker ayrıca en iyi akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’a (ETH) değindi ve BTC’yi geçip geçemeyeceği hakkında yorumunu belirtti.

Analist, Ethereum’un piyasa değeri olarak BTC’yi geçeceğine inanmasa da ETH ağının yoğun kurumsal ilgi aldığını söylüyor.

“Ethereum, ikinci çeyrekte Bitcoin’den daha yüksek işlem hacmine sahipti… Her iki varlık da yükselmeye devam edecektir… Ethereum’un Bitcoin’i yakın zamanda piyasa değeri bakımından geçeceğini düşünmüyorum, ancak kurumsal ilgi muazzam bir şekilde artıyor… İşlem hacimleri ve ağ kullanımı yükseliyor. Bu nedenle, bu varlıkların her ikisinin de yükselmek için iyi bir nedeni var.”

Bu yazının hazırlandığı sırada, BTC neredeyse 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahipken onu 384,6 milyar dolar ile Ethereum takip ediyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.