Ünlü Analist, Bu 2 Altcoin’in Bu Ay Patlayacağını Söyledi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Aaron Arnold, devasa potansiyele sahip olduğunu düşündüğü iki altcoin hakkında konuştu.

YouTube’da 1,1 milyon aboneye sahip olan analist, yeni videosunda, devasa potansiyele sahip ilk altcoin’in Ethereum tabanlı bir kripto projesi olan Chainlink (LINK) olduğunu söyledi.

Arnold, Chainlink Labs’in eski Google CEO’su Eric Schmidt’in Chainlink geliştiricisine stratejik danışman olarak katılmasının ardından “büyük bir kazanç” elde ettiğini söyledi.

“Eric Schmidt, Oracle çözümleri sağlayıcısı Chainlink Labs’e stratejik danışman olarak katılacak.”

Salı günü yapılan duyuruya göre Chainlink, Schmidt’in akıllı sözleşmeleri tetiklemek için Oracle ağlarını kullanırken şirketin ölçeklendirme stratejisine rehberlik edeceğini söyledi.

“Bu çok büyük bir kazanım, son derece bağlantılı bir adam, Chainlink Labs için büyük bir kazanım.”

Chainlink, bu yazı yazı hazırlanırken 21,05 dolardan işlem görüyordu.

Kripto para analisti, büyük potansiyele sahip ikinci altcoin’in, akıllı sözleşme blok zinciri olan Tezos (XTZ) olduğuna inanıyor.

Tezos, video oyunu devi Ubisoft tarafından, yeni oyun içi NFT’ler piyasaya sürmek için kullanılan blok zinciri platformu olarak seçilmişti.

Ubisoft, Assassin’s Creed, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Far Cry, Just Dance ve Prince of Persia gibi oyunların yayıncısıdır. Şirket, “gerçek bir metaverse” oluşturmayı planladığını, ölçeklenebilirlik ve enerji tüketimi de dahil olmak üzere blok zincirinin oyun için erken form sınırlamalarının üstesinden gelmeye yardımcı olması için Tezos’u seçtiğini söyledi.

Arnold konu hakkında şunları söyledi:

“Ana oyun devi Ubisoft, oyun içi NFT’leri piyasaya süren ilk büyük oyun şirketi oldu. Bu kripto, NFT’ler ve genel olarak oyun dünyası için büyük bir dönüm noktası…

Şimdi oyun devi, Tezos üzerinde çalışan yeni bir girişimde ana dükkanlarından birinde NFT’leri sunmaya başlayacak. Bu Tezos için benimsenmesi konusunda büyük bir kazanç sağlayacak.”

Tezos, bu yazı hazırlanırken 5,12 dolardan işlem görüyordu.

Ünlü Analist, Bu 2 Altcoin’in Bu Ay Patlayacağını Söyledi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.