Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist: “Bu Altcoin, Boğa Piyasasına Öncülük Edecek!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto analisti, kripto boğa piyasasını yeniden canlandıracağına inandığı bir altcoin’i açıkladı.

Twitter’da 275.300 takipçiye sahip olan ve Credible takma adıyla tanınan ünlü analist, Ethereum’un acımasız düzeltmenin yaşandığı dönemde Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı güçlü performansının, piyasaların hala yükselişte olduğunun bir işareti olduğunu söylüyor.

“Bu ay 0,075 BTC’yi (3.662 dolar) desteklediğimiz sürece, Ethereum konusunda ve genel olarak yükseliş düşüncesi içindeyim. Beyler, az önce gördüğümüz bu büyük düşüşü size göstermek istiyorum, Ethereum/Bitcoin güzel bir şekilde ayakta duruyor… Bu, alt’ların öne geçtiği, alt’ların parlamaya başladığı zamandır.

Bu bir ayı piyasası olsaydı, Bitcoin düzeltirken Ethereum/Bitcoin şu anda patlamazdı. Çok sert düşüş olacaktı. Destekten tepki aldı ve yukarı yönlü hareket yapacağız.

Altcoin’lerin bu düşüşten Bitcoin’den daha sert toparlanacağını düşünüyorum. Özellikle Ethereum’un bunu fazlasıyla iyi yapacağını düşünüyorum.”

Yazının yazıldığı sırada, ETH/BTC son 24 saatte yüzde 11’in üzerinde bir artışla 0,086’dan (4.224 dolar) işlem görüyor.

Bitcoin’e (BTC) bakıldığında, Credible, bir saatten kısa bir sürede 52.000 dolardan 43.500 dolara düştüğünü gören büyük bir çöküşten sonra bile lider kripto para biriminin beklentileri konusunda da olumlu düşünüyor.

Kripto strateji uzmanına göre  dünkü derin geri çekilmenin BTC için bir makro düzeltme aşamasının sona erdiğine işaret ettiğine inanıyor.

“Şimdi bu düz düzeltmeyi tamamladığımıza inanıyorum. Beklenti, 30.000 dolardaki en düşük seviyelerin üzerinde daha yüksek bir dip seviyeye çıkmamız ve bunun üzerindeki her şeyin iyi olması ve bence şu anda gördüğümüz şey bu.”

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin gün içinde yüzde 7’nin üzerinde düşüşle 49.104 dolardan işlem görüyor.

Ünlü Analist: “Bu Altcoin, Boğa Piyasasına Öncülük Edecek!”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!