SOL

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist, Bu Altcoin’in Ethereum’dan Daha İyi Performans Gösterebileceğini Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision CEO’su ve makro uzmanı Raoul Pal, Solana’nın (SOL) potansiyel olarak Ethereum’dan (ETH ) daha iyi performans gösterebileceğini düşünüyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi , ETH’ye karşı son zamanlarda yüksek bir seviyeye çıkarsa, SOL’un “çok başarılı olma” şansının yüksek olduğunu düşündüğünü söyledi.

“SOL/ETH kanalı kırdı ve düzeltti. Henüz ETH’den daha iyi performans gösterip gösteremeyeceği henüz belli değil, ancak son zamanlardaki yüksekleri alırsa, büyük olasılıkla çok iyi yapacak.

Son 4 haftada iyi bir uzun SOL oluşturdum (ve daha fazla ETH ekledim) ancak SOL çok daha küçük ama yine de önemli.”

Pal, dolar cinsinden fiyatı açısından, SOL’un ters bir baş ve omuz oluşumunda gibi göründüğünü, düşüş trendinde büyük bir geri dönüşü işaret eden bir teknik analiz modeli olduğunu söylüyor.

“SOL’de kesinlikle ters bir baş ve omuz gibi görünüyor…”

Twitter’da 140.500 takipçisi olan ticaret uzmanı Cantering Clark, Ethereum meydan okuyucusunda da yükselişte. Analist takipçilerine, doğru piyasa koşullarının Solana’nın hem çapraz hem de yatay dirençlerini çıkardıktan sonra önemli bir ralli yapmasına yardımcı olabileceğini söylüyor.

“Piyasa ETH‘nin bu baskısını sürdürürse, SOL çok daha fazla yükselir. Bir sürü açık faiz ve risk, 50-40 dolardan düşerken etiketlendi. Kısa vadede dip görünüyor, yırtılabilir.”

Twitter’da 587.400 takipçisi olan ticaret uzmanı Pentoshi, kripto varlığı konusunda da iyimser. Geçen hafta 587.000 Twitter takipçisine SOL 42 doları kırarsa 58-60 dolara, hatta “belki 80 dolara” çıkacağını söyledi.

SOL bu yazının yazıldığı dönemde 45.96 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 9. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık yüzde 13 ve son yedi günde yüzde 38’den fazla arttı.

Ünlü Analist, Bu Altcoin’in Ethereum’dan Daha İyi Performans Gösterebileceğini Söyledi!