DOGE

ETH, DOGE ve SHIB Fiyat Analizi: 17 Temmuz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk 10 kripto paranın çoğunluğu yeşil bölgede olduğu için alıcılar yeni yerel zirveler belirlemeye devam ediyor.

Kripto

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

ETH/USD

Ethereum (ETH) oranı bu hafta neredeyse yüzde 15 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

ETH
Kaynak: TradingView

Yerel zaman çerçevesinde, Ethereum (ETH), 1.313 dolarlık destek ile 1.386 dolarlık direnç arasında sıkıştı. Fiyat şu anda üst seviyeye daha yakın, bu da boğaların ayılardan daha güçlü olduğu anlamına geliyor.

Baskı devam ederse, günün sonunda önde gelen altcoin’i 1.400 dolar seviyesinin yakınında görme şansı var.

ETH
Kaynak: TradingView

Günlük grafikte, Ethereum (ETH), hayati seviyenin üzerinde 1.281 dolar olarak sabitlendi. Fiyat bunun üzerine çıkana kadar piyasadaki durumu boğalar kontrol eder. Bu durumda, daha olası senaryo 1.300 ila 1.400 dolar arasında yatay işlem yapmaktır, bu nedenle boğalar daha fazla yukarı hareket için enerji biriktirebilir.

Orta vadeli bakış açısından, Ethereum (ETH), fiyat 1.300 doları kırdığı için yükselişe geçiyor. Bu nedenle, satın alma hacmi artıyor, bu da önümüzdeki birkaç hafta içinde yaklaşık 1.500 dolarlık bir oran beklenebileceği anlamına geliyor.

Ethereum, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 1.351 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

DOGE/USD

Pazar büyümesine rağmen DOGE oranı son 7 günde yüzde 5,58 oranında geriledi.

DOGE
Kaynak: TradingView

Günlük grafikte DOGE, ne yükseliş ne de düşüş sinyalleriyle geniş bir aralığın ortasında yer alıyor. Meme kripto para, 0,065 dolardan yanlış bir çıkış yaptı, bu da ayıların boğalardan daha güçlü olma eğiliminde olduğu anlamına geliyor.

Durum değişmezse, yakında 0,060 dolarlık bölgeye dönüş görülebilir. DOGE, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,063 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

SHIB/USD

SHIB bu hafta başından bu yana yüzde 2,62 gerileyerek DOGE’nin düşüşünü takip etti.

SHIB
Kaynak: TradingView

Teknik açıdan, boğalar henüz uzun vadede inisiyatifi ele geçirmediği için SHIB de DOGE’ye benzer şekilde işlem görüyor. Satıcıların baskısı, alıcılar fiyatı 0,000011 dolar bölgesinin üzerine sabitleyene kadar devam edebilir.

SHIB, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,00001073 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

ETH, DOGE ve SHIB Fiyat Analizi: 17 Temmuz
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.