Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist: “Bu Altcoin’ler Patlamaya Hazır!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En çok takip edilen kripto analistlerinden biri olan Scott Melker, patlamaya hazır olduğunu düşündüğü altcoin’lerden bahsetti.

Yeni paylaştığı videoda kripto para analisti, 78.100 YouTube abonesine, akıllı sözleşme platformunun önceki yüksek seviyesi olan 2,47 doları aşmasının ardından Cardano için yolun açık olduğunu söyledi.

“Bu, ADA için tüm zamanların en yüksek seviyesi. Tüm zamanların rekorunu kırmaya devam ediyor. Şimdilik duracağına inanmak için hiçbir sebep yok.”

Melker’in grafiğine göre, Cardano için ilk fiyat hedefi 3,40 dolar civarında. Bu, mevcut fiyatı olan 2,85 dolardan yaklaşık yüzde 20 daha fazla.

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise, geliştiricilerin veri alışverişi yapabilen farklı blok zincirleri oluşturmasına yardımcı olmayı ve merkezi olmayan bir blok zincir interneti oluşturmayı amaçlayan bir proje olan Cosmos (ATOM). Melker’e göre Cosmos, fiyat hedefine tırmanmaktan bir direnç seviyesi uzakta.

“ATOM/USDT paritesine bakıldığında, Mayıs ayındaki düşüşün ardından Bitcoin de olduğu gibi işlem aralığı çok net bir şekilde kırılmış. Şimdi tekrardan 17 doların üzerine çıktı ve düzeltmesini yapıyor. Tekrardan test etmedi. Yani bu seviyeler için dip seviyeleri diyebiliriz. Eğer bu dipten alım yapmazsanız 23 dolar ile 32 dolar aralığında bir alım hedefi belirlemeniz gerekiyor.”

Sırada, Melker’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60 doları tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu söylediği akıllı sözleşmeler platformu Avalanche (AVAX) var.

“Bu büyük bir hareket gibi görünüyor, alırsanız büyük bir dipten alım fırsatı olur. Ve bu hacme bakın… Bu düşüş trendi ve konsolidasyondaki tüm hacimle karşılaştırdığınızda bu kesinlikle şaşırtıcı.”

Dördüncü altcoin, internet ölçekli blok zinciri Elrond (EGLD). Kripto para analistine göre, EGLD direncini kırmaya hazırlanıyor.

“148,65 doların üzerinde bir kapanış, aynı şey, ya açgözlü olursunuz ya da buradan satın alırsınız (156 dolar) ya da burada destek olarak yakalamaya çalışırsınız (148,65 dolar).”

Melker’in grafiğine göre, 148,65 dolarlık seviyenin geçilmesi, EGLD’yi önce 203 dolara ve ardından 245 dolara götürebilir.

Listedeki son altcoin ise, Melker’in 13,50 dolardaki direnci desteğe dönüştürme süreci olduğunu söylediği SushiSwap (SUSHI).

“Aradığımız kırılma bu. Şu anda oluyor. Bunun 22,537 doları hedeflemesi gerekiyor. Ve bu bölgede çok fazla direnç yok (13,50 ile 22,53 dolar arasında).

Ünlü Analist: “Bu Altcoin’ler Patlamaya Hazır!”