BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.35
-6.89%
$23.28
-7.73%
$356.30
-6.63%
$7.14
+12.74%
$4.07
-5.85%
$40.05
-7.53%
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.34
-6.9%
$1.00
0%
$1,082.14
-6.36%
$235.29
-5.3%
$47.90
-5.88%
$111.74
-8.3%

Ünlü Analist: “Cardano (ADA) Yüzde 604 Yükselebilir”

Ünlü analist Kaleo, Cardano’nun (ADA) birkaç ay içinde yüzde 604 oranında yükseliş gerçekleştirebileceğini söyledi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ünlü analist Kaleo, Cardano’nun (ADA) birkaç ay içinde yüzde 604 oranında yükseliş gerçekleştirebileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak
için biz Twitter ve Telegram’dan takip edebilirsiniz.

YouTube’da 353.000 aboneye sahip olan Kaleo takma adlı ünlü analist, Bitcoin ve Ethereum birçok kişinin de tahmin ettiği gibi yükselmeye devam ederse, Cardano’nun daha sert yükselişler gerçekleştirebileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Kaleo videosunda, ADA’nın BitTorrent’e (BTT) benzer bir şekilde patlayabileceğini belirtti. BTT, bu yılın Mart ve Nisan ayları arasında yüzde 1000 artış gerçekleştirerek 0,001 dolardan 0,01 dolara yükseldiğinin altını çizdi.

“BTC’nin 100 bin dolar ve ETH’nin 10 bin dolar olduğu zaman, Cardano’nun, BTT’ye benzer bir hareket yapması beni şaşırtmaz.”

Ünlü Analist: "Cardano (ADA) Yüzde 604 Yükselebilir" 1 - E9GHus XMAUJc4L

Ünlü Analist: "Cardano (ADA) Yüzde 604 Yükselebilir" 2 - E9GH3nNXEAobuXp
Kaynak: Kaleo/Twitter

Ünlü analist Kaleo ayrıca Bitcoin paritesinde (ADA/BTC) Cardano’nun yükseliş gerçekleştirebileceğini düşündüğünü söyledi ve uzun vadeli direncini kırmak üzere olduğunu belirtti.

“Bu grafiği buraya bırakıyorum.”

Ünlü Analist: "Cardano (ADA) Yüzde 604 Yükselebilir" 3 - E9GIOkFWEAUEhEf
Kaynak: Kaleo/Twitter

Coinzilla Banner (728x90)

ADA’nın yanı sıra Kaleo, birkaç altcoin’de de potansiyel gördüğünü söyledi. Bunlardan ilki, Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için merkezi olmayan bir ağ olan Helium (HNT). Proje, kullanıcıları kullanımı kolay hotspot cihazları ile HNT madenciliği yapmaya teşvik ederek kendi blok zincirini oluşturma yolunda devam ediyor.

Kaleo, Helium’un temelinin sağlam göründüğünü söyledi.

“HNT’nin üzerinde tekrar yoğunlaşma zamanı geldi. Birkaç aydır takip ettiğim ve sonunda patlamaya hazır olan bir proje olduğunu düşünüyorum.

Sağlam temeller + Büyüyen ağ + Boğa piyasası = Yüksek fiyatlar”

Ünlü Analist: "Cardano (ADA) Yüzde 604 Yükselebilir" 4 - E9H IV3WYAARaWV
Kaynak: Kaleo/Twitter

Sonrasında Kaleo, Bitcoin paritesinde (AVAX/BTC) akıllı sözleşme platformu olan Avalance’ı (AVAX) ele aldı. Analist, AVAX/BTC’nin geçen günlerde sert yükselişler yaşamasına rağmen, önündeki kritik direnci kırabilirse bu yükseliş hareketinin uzun süre devam edebileceğini söyledi.

“Bu pump hareketini göz ardı edemem. Kırılım yaptığı bölgeyi tekrar test edeceğini düşünüyorum. Sonrasında tekrar yükseliş yapacağını düşündüğüm için aç gözlülük yapabilirim.”

Ünlü Analist: "Cardano (ADA) Yüzde 604 Yükselebilir" 5 - E9G L2ZXsAAzX5O
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo Bitcoin’i ele aldığında, lider kripto para birimi için potansiyel olarak yapabileceği hareketi gösteren grafik çizdi ve BTC’nin olası bir düşüş durumunda hangi bölgelere gerileyebileceğini gösterdi.

“Köşegenin altına bir kırılma görebiliriz ve son birkaç haftadır gördüğümüz bu küçük yükselişin ne zaman biteceğini merakla bekliyoruz. En kötü senaryoda bile ikili dip yaptığı 40 bin dolar seviyelerindeki desteği yeniden test etmesinden sonra Bitcoin’in daha da yükseleceğini söyleyebiliriz.”

Ünlü Analist: "Cardano (ADA) Yüzde 604 Yükselebilir" 6 - E9GRCA6XIAorIut
Kaynak: Kaleo/Twitter

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır.
BİTCOŞAR ın görüşünü yansıtmaz. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmanızı önermiyoruz.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.