Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Ünlü Analist, Mart Ayında Patlayacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

Ünlü Analist, Mart Ayında Patlayacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Jason Pizzino, Mart ayında nispeten iyi performans göstermesini beklediği üç altcoin’i açıkladı.

YouTube’da 261 bin aboneye sahip olan Jason Pizzino, stabilcoin’ler yaratan akıllı sözleşme özellikli blok zinciri olan Ethereum rakibi Terra’nın (LUNA) güç kazandığını söyledi.

Pizzino, LUNA’nın şu anda destek veya direnci belirlemek için kullanılan yüzde 50 Fibonacci düzeltme seviyesinin üzerinde olduğunu ve son zamanlardaki daha yüksek bir düşükten geri döndükten sonra olduğunu söylüyor.

“LUNA’yı çok seviyorum. Yüzde 50’nin üzerinde bir güç gösteriyor. Daha yüksek dip gerçekleştirdi. Bir sonraki yüzde 50 aralığını geçti. Önceki alt salıncak tepesinin üzerinde konsolide olmaya çalışıyor gibi görünüyor…

Güçlü görünüyor, bu kalıpların çoğundan ve birçok destek seviyesinden koptu ve şimdi daha yüksek seviyelerde konsolide oluyor. Yani LUNA iyi ve gerçekten listemde üst sıralarda.”

LUNA, bu yazının yazıldığı sırada, 90,69 dolardan işlem görüyor.

Sırada, ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos (ATOM) var.

Kripto analistine göre ATOM, büyük bir hamle yapmadan önce konsolide olabilir.

“ATOM ikili tepeden sonra düştü, ancak şimdi 20-21 dolar civarındaki önceki dip seviyelerinde destek buldu ve 32 dolardaki yüksek seviyelerin üzerine tırmandı. Yani bu gerçekten yeniden güç gösteriyor…

Umarım, başka bir büyük hamle yapmadan önce konsolide gerçekleştiriyordur.”

ATOM, bu yazının yazıldığı sırada, 33,85 dolardan işlem görüyor.

Sonraki sırada , ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmış katman-1 Ethereum rakibi olan Near Protocol (NEAR) var. Pizzino, NEAR’ın son zamanlardaki en düşük seviyeden yüzde 50 Fibonacci düzelme seviyesinin üzerine çıktığını söyledi.

“NEAR da tekrar yüzde 50’nin üzerine tırmandı. Şimdiye kadar bunların hepsi oldukça güçlü görünüyor.”

Kripto para analistine göre, NEAR için en iyi giriş noktası 14 dolar civarında bulunuyor.

“Benim için düşük riskli ticaret 14 doların üzeridir. Açıkçası, daha yüksek bir fiyattan satın alacağınız için ödüller daha düşük olacaktı. Ama en azından bu daha güçlü bir konumda bulunuyor.”

NEAR, bu yazının yazıldığı sırada, 11,33 dolardan işlem görüyor.

Ünlü Analist, Mart Ayında Patlayacak 3 Altcoin’i Açıkladı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!