Bu 5 Altcoin, Mart Ayının Yıldızı Olabilir! Ünlü Analist Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analisti, Mart 2022’de takip edilmesi için üç Ethereum rakibi de dahil olmak üzere en iyi beş altcoin’i açıkladı.

Altcoin Daily’nin sunucularından Aaron Arnold, en son paylaştığı YouTube videosunda, Ethereum (ETH) ve onun katman-1 rakipleri konusunda  iyimser olduğunu söyledi.

“Katman-1 altcoin’leri konusunda iyimserim, ancak katman-1’lerin kralı Ethereum’u unutmayalım.”

Ünlü analist, yükseliş duruşunu desteklemek için kripto muhabiri Jacquelyn Melinek’ten bir tweet’e atıfta bulundu.

“Toplam DeFi adresleri, bir önceki yıla göre yüzde 203 artarak 4,4 milyona ulaştı.”

Kaynak: jacqmelinek/Twitter

Arnold ayrıca blok zincirlerin internetini faturalandıran katman-1 (L1) projesi olan Cosmos’un (ATOM) da yükseleceğini düşünüyor. Arnold, kripto fenomeni Erik Voorhees’in tweet’ine atıfta  bulunarak, ATOM’un katman-1 alanında büyük şeyler yaptığını söyledi.

“Cosmos ekosistemi ivme kazanıyor ve bunu ETH’ye diğer katman-1’lerden farklı olarak yapıyor. Doğal olarak birlikte çalışabilir katman-1’lerin bir takımyıldızı olarak tasarlanmıştır. Bu, her DApp’in (merkezi olmayan uygulamanın) kendi kapasitesini oluşturduğu yatay ölçeklendirme anlamına gelir. Ve bu, varlıkların zincirler arasında hareket edebileceği anlamına gelir.

Birkaç yıldır Cosmos hayranıyım, çünkü öncelikle akıllı geliştiriciler denediklerinde bayılıyorlar ve diğer (Proof-of-Stake) PoW katman-1’lerin yaptığı ademi merkeziyetçilik fedakarlıkları yapmıyor. Oldukça ademi merkeziyetçidir.”

Arnold ayrıca önümüzdeki aylarda Ethereum ile rekabet eden katman-1 çözümü Solana’ya (SOL) da ilgisini yoğunlaştırdı ve Solana’nın değiştirilemez token (NFT) pazarı Neon’un New York’taki otomatlarda NFT satmaya başladığı duyurusuna karşı yorumlarda bulundu.

“Bu zıplayan süper toplar çocukluğunuzdan beri bir otomattan satın alabileceğiniz en heyecan verici şey olabilir.”

Arnold’un favori Ethereum rakipleri listesini tamamlayan Avalanche (AVAX), geçen hafta kurumsal yatırım girişlerinde 25 milyon dolar aldığı bildirildi. Arnold, haberin Avalanche’ın fiyatını yüzde 20’lik bir artışla tepki verdiğini söyledi.

Arnold, Ethereum rakiplerinden uzaklaşarak, yakın zamanda  medya devi Warner Music Group (WMG) ile bir anlaşma imzalayan az bilinen oyun altcoin’i olan Splinterlands (SPS) konusunda da iyimser olduğunu söylüyor. Arnold, mevcut WMG sanatçıları etrafında yeni blok zinciri oyunları geliştirme anlaşmasını “büyük bir ortaklık” olarak nitelendiriyor.

WMG’nin Dijital Baş Sorumlusu ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oana Ruxandra, anlaşma hakkında şunları söyledi:

“P2E (play-to-earn) oyun oynama fırsatının ne kadar büyük olduğunu küçümseyebileceğimizi sanmıyorum. Splinterlands ile ortaklığımız, tokenize oyunlar geliştirmek ve sürdürmek için hep birlikte çalışırken, sanatçılarımıza ve onların müziklerine odaklanıyor. İnşa ederken, sanatçılarımız için yeni gelir akışlarının kilidini açarken, yaratılan değere hayranlarımızın katılımını daha da sağlamlaştıracağız.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!