Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist Uyardı: “Bitcoin’de Boğa Tuzağı”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dmitriy Lavrov, Bitcoin’in üç yılın en yüksek seviyesi olan 14.000 doların üzerine çıktıktan sonra kısa vadeli bir trendin tersine döndüğünü ve önümüzdeki seanslarda 12.000 doları test etme eğiliminde olduğunu söylüyor.

Bitcoin’de boğa tuzağı

1 Kasım analizinde 14.000 $ seviyesine yakın bir boğa tuzağı senaryosunu doğru bir şekilde tahmin eden bağımsız piyasa analisti, Bitcoin’in saatlik grafiklerinin düşüş sinyalleri verdiğini söyledi. “Büyük oyuncuların” long pozisyonlarından çıktıktan sonra yerel zirvede kar elde ettiklerini belirtti. Aynı zamanda amatör traderlar Bitcoin tekliflerini artırdı.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Bu bir ticaret dengesizliğine yol açtı. BTC piyasasındaki etkili tüccarların daha geniş etkisi, fiyatlarını düşürdü. Bu arada, Bitcoin’i daha yüksek bir seviyeden yeni satın alan küçük balıklar, long pozisyonlarının kazanımlarını geri getirmesini beklediler.

Lavrov, kripto para birimi 12.000 dolara ulaşana kadar dengesizliğin devam edeceğine inanıyor. Analistler, fiyatı yukarı doğru bir kanal modeline yerleştirdikten sonra düşüş sonucuna ulaştı. Burada fiyat olarak 12.000 $’ı gösteren bir yapı söz konusu. Seviye ayrıca 50 günlük hareketli ortalamaya denk geliyor.

Lavorov, 12.000 $’a düşüşün BTC’nin orta ve uzun vadeli yükseliş eğilimini tüketmeyeceğini belirtti. Büyük traderların kripto para birimini daha düşük oranlarda satın almak için düşüşü kullanacağını tahmin etti. 12.000 $’daki yükseliş duygusu, fiyatı 16.000 $’ın üzerine göndermek için yeterli değere sahip.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Joe Biden veya Donald Trump için net bir galibiyet, ikinci koronavirüs teşvik paketinin yolunu açacaktır. Boğalar, artan mali açığın, Federal Rezerv’in daha yüksek enflasyonu hedefleme taahhüdü ile birleştiğinde, BTC piyasasına daha fazla sermaye göndereceğine inanıyor.

Ünlü Analist Uyardı: “Bitcoin’de Boğa Tuzağı”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!