Ünlü Analiste Göre, ADA 1,5 Dolara Kadar Düşebilir!

ADA
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) hem dolar hem de Bitcoin (BTC) paritesindeki kritik destek alanlarını açıkladı.

YouTube’da 118.000 aboneye sahip olan Van de Poppe, yeni videosunda, bir düzeltme durumunda Cardano fiyatının düşebileceği seviyelerini açıkladı.

“Cardano’nun yukarı gittiği gerçeği göz önüne alındığında, düzeltmeye başlamadan önce hafif bir sıçrama görebiliriz… Dolayısıyla, Cardano için bu bölgede (2 dolar) al-sat fırsatlarına baktığımızda, gördüğünüz gibi, bu alan zaten işaretlenmiş durumda. Bu size bir fırsat veriyor. Bir diğeri 1,80 dolar civarında. Üçüncüsü ise 1,50 dolar civarında.”

Van de Poppe, Cardano’nun geri çekilmesini beklemesine rağmen, ticaret hacmi olarak en büyük üçüncü kripto paranın hala yükseleceğine inandığını söyledi. Analiste göre Cardano, 2,80 dolar seviyesinin üstüne çıkıp yüzde 70’in üzerinde bir artış gerçekleştirecek.

“Hedefler hemen hemen aynı: 4.618 (Fibonacci seviyesi) civarında 3,30 ve 4,80 dolar, ancak arada birkaç hedef noktası daha var.”

BTC paritesine gelirsek, Van de Poppe, paritenin bir ralli veya yukarı hareket sonrasında düzeltme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

“Bitcoin çiftine baktığımızda, bu noktada henüz ulaşmadığı destek seviyelerine de sahip olduğumuzu görebiliyoruz. Düzeltici hareket, çok dikey bir hareket, bu dikey hareketlerden sonra ne olduğunu biliyoruz. Yani bu aralığın herhangi bir yerinde (0.00004635 BTC veya 2.26 dolar) ben de uzun pozisyonlara bakıyor olacağım.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!