featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre, Bu Altcoin Patlamak İçin Hazır!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, bu altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını söyledi.

Loma takma adıyla tanınan kripto para analisti, Binance’in yaklaşmakta olan 1 milyar dolarlık büyüme fonunun Binance Smart Chain’in popüler merkezi olmayan borsası PancakeSwap’ı (CAKE) yeniden ateşleyebileceğini düşünüyor.

Twitter’da 209.000 takipçiye sahip olan ünlü analist, son zamanlarda popüler altcoin haline gelen CAKE’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 dolara geri dönebileceğini ve Binance’in büyüme fonuna potansiyel bir katalizör olarak işaret edebileceğini söyledi.

“Kahretsin, Binance’ın 1 milyar dolarlık bir teşvik programı falan duyurmasını isterdim.”

Screenshot 1 1
Kaynak: LomahCrypto/Twitter

Binance, Salı günü Binance ekosistemini genişletmek için 1 milyar dolar hibe ayırdığını duyurdu. Genişleme planları arasında, profesyonel yatırımcılar için daha fazla esneklik ve desteğin yanı sıra, yenilik, kilitlenmiş toplam değer (TVL), aktif kullanıcılar veya işlem hacimlerine dayalı belirli protokollere likidite ödülleri sağlayacak olan Likidite Teşvik programına 100 milyon dolar tahsis edilmesi yer alıyor.

Yatırımcıları kripto ekosistemine alıştırmaya yönelik bir yetenek fonu 100 milyon dolar alacak. Ayrıca Geliştirici ve Kuluçka Programı ise 300 milyon dolar alacak. Kalan 500 milyon dolar, BSC ekosistemine yapılan yatırım ve Binance dışındaki blok zinciri altyapısını desteklemek için ayrılacak.

CoinGecko’ya göre, Pancake Swap’ın TVL’si yazının yazıldığı sırada toplam 5,5 milyar dolar ve altcoin gün içinde yüzde 11 artışla 19,81 dolardan işlem görüyor.

Ünlü Analiste Göre, Bu Altcoin Patlamak İçin Hazır!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!