unlu-analiste-gore-cardano-yuzde-400-yukselebilir

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre Cardano Yüzde 400 Yükselebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto para analisti, büyük bir Cardano (ADA) rallisi öngörüyor.

Twitter’da 189 bin takipçiye sahip olan Capo, Cardano’nun şu anki döngü sona ermeden önce muhtemelen 10 dolara ulaşacağını söyledi. Bu, mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 400’lük bir artışı temsil ediyor.

Ancak Capo, şu anda piyasa hacmine göre sekizinci sıradaki kripto para olan altcoin Polkadot’un (DOT) daha iyi bir fırsat gibi göründüğünü söyledi.

“Birçok insan bana ADA’yı soruyor.

Bu konuda hala iyimserim ve bu döngüde 10 doların üzerinde olması çok muhtemel, ancak DOT çok daha iyi görünüyor, bu yüzden birkaç gün önce ADA’mı DOT’a çevirdim.”

ADA, bu yazı hazırlanırken 1,99 dolardan işlem görüyordu.

Ekim ayının sonuna doğru Capo, Polkadot’un 250 dolara ulaşmasını ve ardından 650 dolara çıkmasını beklediğini tahmin etmişti.

“DOT, Tüm ana coin’lerden daha iyi performans göstermelidir. Ana hedefler 250 dolar ve 650 dolar.”

Geçen ay kripto para analisti, Polkadot’un mevcut boğa döngüsünün sonunda Cardano’dan daha iyi performans göstereceğini tahmin etmişti. Capo, Polkadot’un Solana (SOL), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH) ve Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğini söyledi.

“Döngü sonuna kadar beklediğim performans:

DOT > SOL > BNB > ADA > ETH > BTC”

Aynı zamanda, kripto analisti Bitcoin grafiğine bakarken Ethereum’da, Cardano’da ve Polkadot’ta ralliler olabileceğini söyledi.

DOT, bu yazı hazırlanırken 51,48 dolardan işlem görüyordu.

Ünlü Analiste Göre Cardano Yüzde 400 Yükselebilir!