unlu-analiste-gore-dogecoin-ralli-yapabilir

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre Dogecoin Ralli Yapabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, Dogecoin’in (DOGE) yukarı doğru hareket etmeden önce kritik bir fiyat seviyesini aşması gerektiğini açıkladı.

Twitter’da 141 bin takipçiye sahip olan Altcoin Sherpa, memecoin’in direncini kırana kadar konsolide etmeye devam edeceğini söyledi.

“DOGE: Gerçek parti, 0,35 dolar kırıldığında gerçekleşecek. O zamana kadar, sadece konsalide olur. DOGE’nin genellikle 2 modu vardır: uçuş ya da uzun bir sıkıcı aralık.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Dogecoin, bu yazı hazırlanırken 0,27 dolardan işlem görüyordu ve son 30 günde yüzde 24’ten fazla yükseldi.

Altcoin Sherpa, ayrıca Polkadot’un (DOT) sonunda fiyatının fırlayacağını düşünüyor. Ancak şimdilik, DOT’un konsolidasyona devam etmesini bekliyor.

“Bunun kalkıştan önce tekrar 30 doların ortasına düşmeyeceğinden emin değilim. Buralarda dolaşabilir ve ardından büyük hamleler yapabilir. Polkadot için bir sürü katalizör geliyor.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

DOT, bu yazı hazırlanırken 51,33 dolardan işlem görüyordu ve son 30 günde yüzde 59’dan fazla yükseldi.

Analist, blok zinciri verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph’ı (GRT) da yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre GRT, uzun vadeli sahipleri için olumlu sinyaller veriyor.

“Bu kripto para bazı birikim belirtileri gösteriyor gibi gözüküyor. Güzel bir hacim var. Pasif bir ticaret için burada ölçeklendirmeyi umursamıyorum.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

GRT, bu yazı hazırlanırken 1 dolardan işlem görüyordu ve son 30 günde yüzde 37’den fazla yükseldi.

https://youtu.be/xtl3hS6tBNc
Ünlü Analiste Göre Dogecoin Ralli Yapabilir!