Ünlü CEO, ADA, ETH ve SOL Hakkında Görüşlerini Açıkladı!

ADA
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Finansal hizmetler firması deVere Group CEO’su Nigel Green, rakip akıllı sözleşme platformları olan ADA, SOL ve ETH hakkında görüşlerini açıklarken Bitcoin boğa koşusunun ne zaman biteceği hakkında tahminde bulundu.

Green, Bitcoin fiyatının en azından enflasyonun artmasıyla ilgili endişeler nedeniyle 2022’nin 2. çeyreğine kadar yükselmeye devam edebileceğini söyledi.

“ABD’den gelen bu son veriler, dünya çapında fiyat baskıları arttıkça enflasyonla ilgili küresel korkuları yalnızca artıracak…

Ve bu, baskıların gevşemeye başlaması gereken en azından 2022’nin ikinci çeyreğinin başına kadar sürmesi muhtemel.

Bu arka plana karşı ve piyasalar asla düz bir çizgide hareket etmediğinden, yol boyunca bazı zirveler ve çukurlar arasında, Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin fiyatının yukarı doğru yönde devam ettiğini görmeyi bekleyebiliriz…

Bitcoin, genel olarak fiyatından etkilenmeyen sınırlı arzı nedeniyle enflasyona karşı bir kalkan olarak görülüyor.”

DeVere Group başkanı, Bitcoin’in enflasyona karşı bir korunma olarak altını geride bıraktığını söylüyor.

“Bu enflasyonist dönemde, Bitcoin şimdiye kadar neredeyse evrensel olarak nihai enflasyondan korunma aracı olarak bilinen altından daha iyi performans gösterdi.”

Green ayrıca Bitcoin fiyatındaki değerlenmenin Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere diğer kripto varlıklarını olumlu yönde etkileyeceğini de söyledi.

“Bitcoin’in diğer dijital varlıklar üzerindeki çekim gücü, bu hafta kendini tekrar gösterecek ve kendi gücünü korurken diğer büyük kripto para birimlerini de yukarı çekecek.

Ethereum, Solana ve Cardano gibi fintech geliştirme ile ilgili kriptoların özellikle iyi performans göstermesini bekleyebiliriz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!