Ünlü Milyarder Takip Ettiği 2 Altcoin’i Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin boğası Tim Draper, güçlü temelleri ve benzersiz kullanım durumları nedeniyle yakından takip ettiği iki altcoin’i açıkladı.

Bloomberg Markets programında yaptığı yeni bir röportajda, ünlü milyarder, açık kaynaklı programlanabilir blok zinciri Tezos’un (XTZ) bir kripto projesinde görmek istediği şeylere sahip olduğunu söyledi.

“Aradığım şey, belirli bir token’ın arkasındaki girişimcilerin ve mühendislerin kim olduğu. Bazı token’ları seviyorum. Tezos’u da seviyorum çünkü harika bir mühendislik ekibi var ve bir kripto paranın nasıl çalıştırılacağını yeniden tanımladılar. Bunu hisse kanıtı (PoS) olarak yapıyorlar. Daha az enerji kullanıyorlar ve yeni bir yönetim biçimlerine sahip oldukları için bu da oldukça heyecan verici.”

Draper, Ethereum tabanlı altcoin olan Aragon’u (ANT) da izlediğini söylüyor. Aragon, kullanıcıların kendi merkezi olmayan özerk organizasyonlarını (DAO) oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlayan açık kaynaklı bir yazılımdır.

Aragon, insan jüri üyelerinin yargısını gerektiren öznel anlaşmazlıkları ele almak için topluluk tarafından yönetilen merkezi olmayan bir mahkeme sistemi geliştirilmiştir. Draper’a göre, bu sistem jürilerin çalışma biçiminde devrim yaratabilir.

Ünlü milyarder ve Draper Associates’in kurucusu, Bitcoin’e bakarak, lider kripto paranın enflasyona karşı büyük bir koruma olduğunu ve protokolünün devlet kurumlarına göre üstün güven ve güvenilirlik sunduğunun da altını çizdi.

“Yatırımcılar için, Bitcoin’e tutunmanın muhtemelen iyi bir yer olduğunu düşünüyorum çünkü sadece 21 milyon Bitcoin var ve bir bankaya veya bir devlet kurumuna güvenmeye çalışmaktansa onları her yerde kullanmamıza izin veren özgürlüğü ve yazılıma güvendiğinize olan güveni temsil ediyorlar.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!