Uzman Analist, Ayı Piyasasında Bitcoin’in Düşebileceği Seviyeyi Açıkladı!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tecrübeli yatırımcı Tone Vays, Bitcoin (BTC) yatırımcılarını lider kripto para biriminin başka bir satış olayını tetikleme riski altında olduğu konusunda dikkatli olmaları için uyarıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Vays, 120.000 YouTube abonesine Bitcoin’in fiyat hareketinin ve teknik göstergelerinin sürekli olarak düşüş sinyalleri verdiğini söylüyor.

“Tüm hareketli ortalamaların altındayız. 200 günlük hareketli ortalama da düşmeye başlamak üzere. Bu asla iyiye işaret değil… Bu kötü görünen bir günlük grafik. Bu mum 38.500 doların altında kapanırsa, piyasa için oldukça kötü bir haber. Ve bu ok 25.000 doları işaret ediyor öncekilere kıyasla bu olasılık biraz gerçekçi…

50 günlük hareketli ortalamaya geri dönüş olasılığı var… 36.500 dolar ile tekrar çift dip yapabilir ve oradan bu felaket meydana gelebilir.”

Bitcoin
Kaynak: Tone Vays

Vays, kısa ve orta vadede Bitcoin düşüş eğiliminde olsa da, uzman analist hala BTC’nin makroekonomik faktörlerin katalize ettiği tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerine çıkacağı konusunda iddialı davranıyor.

“Enflasyon dünyasında, paranıza el koyan zalim hükümetlerin dünyasında, Bitcoin sonunda bu çift tepenin üzerine çıkacak ve intikamla çift tepenin üzerinde kalacak. Bitcoin 65.000 doların altına ne kadar uzun süre basarsa, yukarı yönlü hareketin o kadar şiddetli olacağını da unutmayın.

Bana göre bu hemen hemen bir gerçek. Ne zaman olacak? Bilmiyorum.”

Vays, bir Youtube videosunda Bitcoin’in 100 bin doların üzerine çıkacağını dile getirdi.

Bitcoin
Kaynak: Tone Vays

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!