Bitcoin

Uzman Analist Bitcoin İçin Olası Senaryoyu Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) başka bir boğa sezonuna yeniden girmeden önce birkaç düşüş daha yaşaması gerektiğini ifade etti.

Youtube’de 165.000 aboneye sahip olan uzman analist Van de Poppe, yeni bir videosunda Bitcoin’in yakında 36.000 dolar civarındaki fiyat seviyesinde kısa bir düzeltmeye maruz kalacağını düşündüğünü söyledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Popüler kripto analisti, düşüşlerin BTC’ye ivme kazanması ve 40.000-41.000 dolar aralığına çıkması için “biraz yakıt” sağlayacağını tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“Günlük grafiğe baktığımızda; yine direnci kırıyoruz, yine likidite görüyoruz…

Bu aynı zamanda yeni bir seviye, o zaman 36.000 dolar civarında bir alana doğru bir düzeltme yapacağımızı varsayıyorum…

41.100 dolara ulaşıyoruz ve bu eğilimi tekrardan alıyoruz. Teknik olarak bunun bir düşüş bayrağı ya da başka bir şey olduğunu söylüyorsunuz ve sonra BTC almak için bu fırsatı reddedip kendimizi bir kez daha aşağı çekiyoruz ve sonra boğa döngüsüne geri dönüyoruz. ”

Van de Poppe, Bitcoin 46.000 doların üzerine çıkarsa veya bir miktar yatırımcıyı likidite edip 30.000 dolar aralığına düşerse Bitcoin satın almayı planladığını söyledi. Tahmin ettiği gibi 41.000 dolara sıçrarsa BTC pozisyonundaki “riskini azaltacağını” söylüyor.

Uzman Analist Bitcoin İçin Olası Senaryoyu Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.