Uzman Analist: “Bu 3 Altcoin, Ralli İçin Hazır!”

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto para analisti Scott Melker, Polygon ve diğer iki altcoin ralli olacağını söyledi.

Twitter’da 595.300 takipçiye sahip olan uzman kripto para analisti Scott Melker, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) geçen ay altcoin’i düşüş trendinde tutan çapraz direncini çıkardıktan sonra yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

“MATIC hedefi 1,79 dolar. Sonra daha yükseğe.”

Kaynak: Scott Melker/Twitter

MATIC’in şu anki değeri olan 1,28 dolardan Melker’in ilk hedefi, yaklaşık yüzde 40’lık bir yukarı hareket potansiyeli temsil ediyor.

Analistin listesindeki bir diğer altcoin, merkezi olmayan türev borsası Serum(SRM). Melker’e göre, SRM, MATIC’in ayak izlerini takip ediyor ve yüzde 50’nin üzerinde potansiyel kazanımlar için hazır görünüyor.

“SRM hedefi yaklaşık 13 dolar.”

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Sıradaki altcoin, merkezi olmayan zincirler arası para piyasası Kava.io (KAVA). Melker, KAVA’nın, piyasa çöküşünü sona erdirdiğini ve mevcut fiyatı olan 6,28 dolardan yüzde 46’lık bir artışa hazırlandığını söylüyor.

“KAVA’nın hedefi 9,20 dolar.”

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Akıllı sözleşme platformu Tezos’a (XTZ) bakıldığında, kripto analisti, altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan ve keşfedilmemiş bölgeye gitmeden önce önünde bir direnç olduğuna inanıyor.

“Zaten ilk girişten neredeyse 3x ve ikinci girişten 2x (siyah daireler) yükselmiş. Şu anda sadece verebileceğim tek ipucu, 8,4 doların üzerinde kapatırsa kendimizi gökyüzünde buluruz.”

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Yazının yazıldığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre, XTZ 8,33 dolar seviyesinden işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!