Uzman Yatırımcı, Bitcoin Rallisinin Devam Edeceğini Söyledi!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto analistlerinden biri olan Tuur Demeester, devam eden Bitcoin (BTC) koşusunu 2013 ve 2017 rallileri ile karşılaştırdı.

Bitcoin Reformasyonu raporunun yazarı olan ünlü yatırımcı ve analist Tuur Demeester, devam eden BTC fiyat artışının nasıl göründüğüne dair görüşlerini paylaştı.

Demeester tarafından paylaşılan grafiklere göre, BTC arzı “Açgözlülük” bölgesine geri döndü. Analist, “Açgözlülük” ile, Bitcoin’lerin yüzde 55’inden fazlasının gerçekleşmemiş karlarla tutulduğu bir durumu kastediyor.

Bu “Açgözlülük” bölgesine en son gelindiğinde, hem perakende hem de kurumsal yatırımcılar tarafından desteklenen BTC fiyatında yüzde 200’lük bir artış yaşanmıştı.

Bu yükselme, geçtiğimiz Mayıs ayına kadar, arka arkaya 196 gün sürdü. Bay Demeester, bir “sakinleşme” döneminin yakında sona ereceğini söyledi.

Mart 2020’deki “Kara Cuma”dan sonra BTC, kapitülasyon bölgesine girdi ve o zamandan beri oraya geri dönmedi.

Demeester, son iki boğa koşusunun (2013 ve 2017’de) iki dalga olduğunu söyledi. Bu nedenle, BTC’nin Mayıs ayında 65.000 dolara yükselmesi büyük olasılıkla bu rallinin ilk aşaması olabilir.

Bu yazının hazırlanışı sırasında, BTC 54.919 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!