XRP

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

XRP Altın Vuruşa Geçiyor! Uphold CEO’sundan Yükseliş Tahmini: Kurumsal Yatırımcılar Kapıda!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yasal karışıklık boyunca XRP‘nin sadık bir destekçisi olan Uphold, şimdi tekliflerini ve hizmetlerini genişleterek ve büyüyen bir dijital varlık meraklıları pazarına hizmet ederek karardan yararlanmak istiyor.

Uphold CEO’su JP Thieriot‘un belirttiği gibi, dijital ödeme platformu Uphold, Ripple’ın XRP‘sine büyük bahis oynuyor ve kripto para birimine önemli kurumsal ilgi öngörüyor.

Thieriot, son gelişmelerin öneminin altını çizdi, özellikle Ripple‘ın SEC ile XRP‘yi menkul kıymet olmadığını ilan eden yüksek profilli yasal savaşının çözülmesi.

 JP Thieriot
Uphold CEO’su JP Thieriot

Artık davanın büyük bir kısmını geride bırakan Ripple ve yerel kripto para birimi XRP, giderek daha fazla dijital varlıklara yönelen finansal bir manzaradan yararlanarak büyük bir büyüme yaşamaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Thodex Kurucusu Faruk Fatih Özer’e Rekor Hapis Cezası Talebi: 40 Bin Yıl!

Yasal anlaşmazlık boyunca XRP’yi destekleyen Uphold, bunu hizmetlerini genişletmek ve dijital varlıklara yönelik artan talebi karşılamak için bir fırsat olarak görüyor.

Thieriot, bu kararın XRP piyasası ve ötesi için dönüştürücü etkisinin altını çizdi. Uphold’un CEO’su, XRP’nin yasal statüsünün netliğinin bir büyüme ve yenilik atmosferini besleyeceğine inanıyor. Spesifik olarak, dijital varlıkların kendi kendine gözetimi için bir ürün olan Uphold’s Vault, önce XRP’ye hizmet edecek, ardından diğer blok zincirleri hızlı bir şekilde takip edecek.

Thieriot’a göre, Ripple dava kararının ardından kurumsal katılım potansiyeli de artıyor. Özellikle Avrupa ve Birleşik Krallık’taki geleneksel finans kurumları dijital varlıklar sunmaya ilgi gösteriyor ve birçoğu beyaz etiketli çözümler için Uphold’a yöneliyor.

İlginizi Çekebilir: Dikkat! Bitcoin’de Açık Pozisyonlarınızı Patlatabilirler!

Bu, sınır ötesi ödemelerde zaten bir yer edinmiş olan XRP için önemli bir potansiyel anlamına geliyor. Kripto tekliflerini keşfeden daha geleneksel oyuncularla, bu para birimi kripto para piyasası için yeni bir finansal yenilik ve refah çağı başlatarak büyük bir büyüme için hazırlanıyor.

Blockchain teknolojisinin ve kripto para biriminin benimsenmesinin mevcut iklimini dotcom patlamasıyla karşılaştıran Thieriot, tıpkı internet gibi, blockchain teknolojisinin ana akım benimsemeye ulaşmasının zaman alacağı konusunda ısrar ediyor.

Ayrıca, uygun maliyetli, verimli sınır ötesi işlemleri kolaylaştırmada blockchain’in faydasını vurguladı. Uphold, Topher adı verilen saklama hizmeti sunmayan bir fiat para giriş ve çıkış rampası ve oyun içi dijital varlıkların değiştirilemez benzersiz tokenlara (NFT’ler) dönüştürülmesi için bir ödeme mimarisi oluşturmak üzere oyun şirketleriyle işbirlikleri dahil olmak üzere ek projeler üzerinde çalışıyor.

XRP Altın Vuruşa Geçiyor! Uphold CEO’sundan Yükseliş Tahmini: Kurumsal Yatırımcılar Kapıda!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!