Altcoin

Yeni Başlayanlar İçin Takip Edilebilecek 3 Altcoin!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para birimlerine yatırım yapma kavramı son zamanlarda çok fazla ilgi gördü. Kripto para birimleri, ürün ve hizmet satın almak ve satmak için kullanılabilecek bir tür dijital paradır. İşlemleri doğrulamak için merkez bankalarına güvenmez, bunun yerine işlemleri kolaylaştırmak için blok zinciri teknolojisini kullanır.

Kripto para ile, blok zinciri teknolojisinin avantajlı olabileceği birçok farklı yol vardır. Bu yazımızda yeni başlayanlar ve fazla bilgi sahibi olmayanlar için takip edebilecekleri 3 altcoin’i açıkladık.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), bir süredir piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olmuştur. Bu sektöre yeni başlayan biriyseniz, Ethereum (ETH) yatırımı yapabileceğiniz en iyi altcoin’lerden biri olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

2022’nin sonlarında beklenen ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle, Ethereum’un (ETH) 10.000 doların üzerine çıkabileceğini ve Bitcoin’i (BTC) devirebileceğini tahmin eden birçok “kripto uzmanı” var.

Ethereum (ETH), geliştiricilere ekosisteminde DApp’ler oluşturmak için birçok farklı fırsat sağlamak için blok zinciri teknolojisini kullanır. Ethereum’un (ETH) blok zinciri, NFT’ler dünyasında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Polkadot (DOT)

Polkadot (DOT), en son teknolojiyi kullanan bir kripto para birimidir. Polkadot (DOT), blok zincirlerine ‘parachain’ olarak bilinen bir süreç aracılığıyla birbirleriyle bağlantı kurma kapasitesi sağlayabilir. Blok zincirlerinin büyük bir kısmı bağımsız olduğundan, aralarındaki veri alışverişi şu anda sorunlu olabiliyor. Polkadot (DOT), blok zincirleri için artan verimlilik ve ölçeklenebilirlik ile sonuçlanan bu zorlukları ele alır.

Polkadot’un (DOT) teknolojisi, kripto endüstrisinde devrim yaratma potansiyeline sahiptir ve bu, kriptoya yeni başlayan biri olup olmadığınızı düşünmek için çok heyecan verici bir proje haline getirir.

Polkadot’un (DOT) fiyat tahminleri olumlu görünüyor. Birçok uzman yıl sonuna kadar mevcut fiyatına göre yüzde 1500 artışla 300 dolara ulaşacağına inanıyor.

VeChain (VET)

VeChain (VET), çevresel açıdan sürdürülebilir olurken özel iş çözümleri sunmaya odaklanan bir blok zinciri ağıdır. VeChain (VET), Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa ve diğer yerlerde ofisleri bulunan küresel bir şirkettir. Şirket, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı önde gelen şirketlerle halihazırda çok sayıda ortaklık kurmuştur:

  • Walmart
  • BMW
  • Bayer
  • H&M

Web sitesine göre, VeChain (VET) teknolojisi, gıda güvenliği izlenebilirliği, araç pasaportu çözümleri ve dijital karbon ayak izi ve sürdürülebilirlik dahil olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Kripto para biriminin dünya üzerindeki çevresel etkisi konusunda endişeleriniz varsa VeChain (VET) sizin için bir proje olabilir.

2021’de yaşanan büyük yükselişlerden sonra kripto dünyasına yeni bir yatırımcı akını oldu. Kripto alanında yeni başlayan biriyseniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız. Buradaki üç projeden herhangi biri başlamak için harika bir seçenek olabilir. Hepsi blok zinciri teknolojisini kendi avantajları için kullanıyor ve hepsinin gelecekte herkese çok para kazandırma potansiyeli var.

Yeni Başlayanlar İçin Takip Edilebilecek 3 Altcoin!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram