Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yeni Yayınlanan Rapora Göre 2 Altcoin İnanılmaz Performans Gösteriyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Girişim sermayesi devi Andreessen Horowitz’in (a16z) yeni bir raporuna göre, iki altcoin, aktif adresler ve günlük işlemler açısından Ethereum’u (ETH) ciddi anlamda eziyor.

Popüler risk sermayesi şirketi, 12 Mayıs itibariyle 30 günlük bir süre boyunca ölçülen aktif adresleri inceledi, Ethereum 5,5 milyona, Binance‘nin yerel coin’i BNB 9,4 milyona ve Solana (SOL) ise 15,4 milyona ulaştı.

Andreesen Horowitz ayrıca 30 günlük ortalamaya bakarak da günlük işlemleri araştırdı. 12 Mayıs itibariyle ETH; BNB için 5 milyon ve SOL için 15,3 milyona kıyasla 1,1 milyona sahipti.

Bununla birlikte, Ethereum, blok alanı için çok daha yüksek bir talebe sahiptir. Piyasa değerine göre lider akıllı sözleşme platformu, BNB Chain için yaklaşık 1,3 milyon dolar ve Solana için sadece 62,041 dolar ile karşılaştırıldığında, yedi günlük ortalamada 15 milyon dolardan fazla işlem ücretini tarihe yazdı.

Kripto
Kaynak: a16z

Firma ek olarak, Ethereum’un üç blok zinciri ekosisteminden daha çok geliştirici tercih edildiğini söyledi. Bu konuda şu şekilde açıklamalarda bulundu:

“Ethereum’un popülaritesi aynı zamanda iki ucu keskin bir kılıçtır. Ethereum, tarihsel olarak ölçeklendirme üzerinde ademi merkeziyetçiliği ödüllendirdiği için, diğer blok zincirleri, daha iyi performans ve daha düşük ücret vaadiyle kullanıcıları cezbetmeyi ve çekmeyi başardı. Bazıları ise bunu güvenlik pahasına yaptıklarını iddia edebilir.”

Ethereum
Kaynak: a16z
Yeni Yayınlanan Rapora Göre 2 Altcoin İnanılmaz Performans Gösteriyor!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!