Zilliqa (ZIL) Kurucu Ortağı İstifa Etti!

ZIL
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

28 Şubat 2022’de açıklanan plana göre Zilliqa’nın (ZIL) önemli isimlerinden Amrit Kumar, şirketteki tüm görevlerinden istifa etti.

Amrit Kumar Zilliqa’dan Ayrıldı

Kumar, Zilliqa’nın başkanı olarak yaptığı son yayını Twitter’dan paylaştı. Artık proje için çalışmadığını doğruladı.

Ayrıca, Zilliqa meraklılarının tüm soru ve önerilerini, aynı zamanda platformun Ar-Ge kolu olan Zilliqa Research’ün başkanı olan Zilliqa CEO’su Ben Livshits, Ph.D.’ye göndermelerini tavsiye etti.

Adım adım istifası 2022 yılının Şubat ayının sonlarında, 2022 1. Çeyrek için güncellenmiş yol haritasıyla birlikte açıklandı. Yol haritası ayrıca gelişmiş görünürlük, NFT entegrasyonları ve yeniden düşünülen yatırım kanalları için planları açıkladı.

Büyük spot borsalarda, Zilliqa’nın yerel varlığı ZIL’in fiyatı, son 24 saatte yüzde 3 artışla 0.05 dolardan işlem görüyor.

Web3 Alliance ve İşe Alım Kampanyası

Dün yani 19 Mayıs’da, Zilliqa, küresel bir danışma ağı olan Web3 Alliance’ın lansmanını duyurdu. Zilliqa’nın Web3 İttifakı, kriptodaki danışmanlar, yatırımcılar, topluluklar ve girişimciler arasında etkileşim için bir platform sağlamaya hazırlanıyor.

Ayrıca şirket, son işe alım girişimlerinin ayrıntılarını da paylaştı. Yani, BSG kıdemli Anton Agafonov, yeni ürün başkanı olarak Zilliqa’ya katıldı.

Zincir üstü oyuncular için bir platform olma odağını yeniden teyit etmek için Zilliqa, oyun için yeni iş geliştirme yöneticisi olarak Jack McCutcheon’u (önceden Tencent, Newzoo’da çalıştı) tanıttı.

Zilliqa (ZIL) Kurucu Ortağı İstifa Etti!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.