10 Milyon Dolarlık Bitcoin İşlemi Yapıldı!

milyon dolarlık bitcoin işlemi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son birkaç gündür kripto para piyasası baya hareketli. Piyasanın hareketli olduğu bu günlerde de kripto para yatırımcıları piyasayı yakından takip ederek piyasadaki bu değişikliklere uyum sağlamaya çalışıyorlar.

Bugün yaklaşık 9 saat önce piyasada oldukça ilginç bir transfer işlemi yapıldı. Bir kripto para yatırımcısı kripto para borsası olan Binance’ten diğer borsa Huobi’ye çok yüklü bir miktarda Bitcoin aktardı.

Milyon Dolarlık Bitcoin İşlemi

Bitcoin son günlerde 500 doların üzerinde bir artış yaşadı. Böylece 8.500 dolar barajını aşmayı başardı. Fakat bu süre içerisinde diğer çok büyük bir artış yaşayan Bitcoin SV, Bitcoin’den çok daha iyi bir performans ortaya koymuş durumda.

Bitcoin SV, bir hafta önce 100 dolar civarlarındaydı ve an itibari ile 350 dolar bandında değerini koruyor.

Asıl soru ise şu bunun 10 milyon dolarlık Bitcoin işlemi ile ne alakası var? Bu işlem aslında Bitcoin SV ile alakalı olabilir. Çünkü her nedense bazı kripto para uzmanları bu yatırımcının Bitcoin SV almaya çalıştığını öne sürüyorlar.

Kimliği belli olmayan bu kripto para yatırımcısı yaklaşık 9 saat önce Binance’ten Huobi’ye 10 milyon dolarlık Bitcoin transfer etti. Kripto para uzmanları bu yüksek miktarda ki işlemin ardından şu soruyu kendilerine sordular: Huobi’de olupta çok büyük kripto para borsası Binance’te olmayan hangi kripto para var? Bu sorunun tek bir cevabı var o da Bitcoin SV.

Bu durumu fark eden sıkı kripto para takipçileri, bu yatırımcının Binance’ten Huobi’ye para aktarmasının Bitcoin SV ile ilgili olduğu iddiasını ortaya attılar. Eğer gerçekten bu iddia doğruysa, Bitcoin SV’nin değeri yeniden yükselişe geçebilir.

Yorumlar kapalı.