Bitcoin SV’nin Fiyatı 1 Günde 2 Katına Çıktı!

bitcoin sv
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para sektöründe en çok tartışılan projeler arasında bulunan Bitcoin SV, roket hızı ile uçuyor!

Bu sabah saatlerinde yüzde 20 yükselen Bitcoin SV, günün geri kalan saatlerinde durmak bilmeyen yükselişine devam etti. Bir günde yüzde 100 artarak, değerini bir gün içerisinde 2 katına çıkardı.

Gün içerisinde herhangi bir gelişme olmamasına rağmen garip bir şekilde iki katına çıkan bu kripto para en son bu yükselişi ile en büyük kripto paralar listesinde 5. sıraya yükseldi. Bu yükseliş ile Bitcoin SV, Bitcoin Cash’i de koltuğundan etti.

Bitcoin SV, Bitcoin Cash’i geçti!

Yüzde 100’e çok yakın bir artış ile 330 dolara çıkan Bitcoin SV, bu artış ile beraber Bitcoin Cash’i de geçmiş durumda. Bitcoin Cash bugün yüzde 23 yükselmesine rağmen yinede Bitcoin SV karşısında koltuğunu korumayı başaramadı.

Bu şahane yükselişin arkasında tam olarak hangi gelişmelerin olduğu tartışılsa da bugün Bitcoin SV yatırımcıları için harika bir gün.

2020 yılına 98 dolar bandında başlayan Bitcoin SV, sadece 2 hafta içerisinde değerini 3.5 kat arttırmayı başardı.

Fakat yinede bu kadar kısa bir süre içerisinde çok fazla yükselen bu kripto paraya şimdi yatırım yaparken çok fazla dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü bu piyasa aşırı riskler içeren bir piyasa bunu hiçbir zaman unutmamak gerekiyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.