17.732 Bitcoin’e Sahip Olan CEO’dan BTC Açıklaması

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, sahip olduğu Bitcoin (BTC) miktarını Twitter üzerinden açıkladı.

Saylor’a göre, ortalama 9,882 $’dan satın aldığı 17.732 Bitcoin’e sahip. Açıklama, ne kadar BTC’ye sahip olduğuna dair tekrarlanan sorgulardan sonra geliyor. Saylor, MicroStrategy’nin 38.250 BTC’lik zulasını almaya karar vermeden önce BTC hisselerini açıkladığını belirtti.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Aşağıda, Saylor’un BTC’nin 13.000 dolarlık değerini kullanarak 230,5 milyon dolar değerinde olan Bitcoin yatırımını açıklayan tweet’i var. Bu, Saylor’un BTC başına 9.882 dolarlık satın alımından bu yana 55.3 milyon dolar kâr ettiği anlamına geliyor.

MicroStrategy daha fazla Bitcoin satın almayı planlıyor

Saylor’un sahip olduğu BTC miktarıyla ilgili ifşası, MicroStrategy’nin sahip olduğu varlıklara daha fazla BTC eklemeyi düşündüğü haberi ile aynı zamanda ortaya çıktı. Bugün erken saatlerde, MicroStrategy’nin Başkanı Phong Li, şirketin ihtiyaç duyduklarından daha fazla nakit ürettiği için şirketin elindekilere daha fazla BTC eklemeyi planladığını belirtti.

İşi günlük olarak yürütmek için ihtiyaç duyduğumuzun ötesinde nakit üretirken ek BTC satın almamızı beklemelisiniz.

Li ayrıca şirketin BTC alımlarını açıkladığından bu yana profilinin yükseldiğini açıkladı.

Şirketin profilini daha geniş piyasada yükseltmek için BTC’ye yaptığımız yatırımın kayda değer ve beklenmedik bir faydasını gördük. Bu, genel olarak itibarımıza fayda sağlamakta ve potansiyel müşteriler arasında fikir paylaşımımızı artırmaktadır.

Almak için yeterli Bitcoin kalmayacak gibi

Özetle, MicroStrategy’nin CEO’su kişisel olarak 17.732 BTC’ye sahip olduğunu açıkladı. MicroStrategy’nin Bitcoin zulasını sahip olduğu 38.250 BTC’nin üzerine çıkarmak için çalıştığı haberinin çıktığı aynı gün ilan edildi.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Saylor ve MicroStrategy’nin Bitcoin satın alımları, diğer CEO’ların ve şirketlerin yaptıklarının yalnızca bir örneği olarak alınırsa, çok yakın gelecekte herkes için yeterli BTC olmayabileceği sonucuna varılabilir. Bu nedenle, arz ve talep teorisini kullanarak BTC’nin fiyatını yükseltmenin tek yolu bu olsa gerek.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!