2022’de Yükselecek 5 Altcoin!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto analisti Jason Pizzino, önümüzdeki birkaç ay içinde hangi altcoin’lerin yükselmeye hazır olduğunu açıkladı.

Youtube’da 244.000 aboneye sahip olan ünlü analist Pizzino’nun listesinde ilk sırada, stabilcoin’lere göre merkezi olmayan bir borsa olan Curve Finance için yönetişim token’ı olan Curve Dao Token (CRV) yer alıyor. Pizzino, CRV’nin Bitcoin paritesindeki grafiğinin yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“The Sandbox gibi büyük bir sıçrayış yapacak mı? Muhtemelen hayır, çünkü vizyonun, heyecanın, umutların ve hayallerin bir NFT, oyun veya metaverse projesinde olduğu gibi bir DeFi projesine olabileceğini sanmıyorum…”

Ancak böyle bir grafiğe göre bu kadar sıkışmış olan bir altcoin, büyük yükselişler gerçekleştirebilir.”

Curve DAO (CRV), yazının yazıldığı sırada son 24 saatte yüzde 4’ten fazla düşüşle 4,73 dolardan işlem görüyor.

Analistin listesinde ikinci sırada, blok zinciri ölçeklendirme çözümü olan Polygon’un yerel token’ı olan MATIC var.

Pizzino, MATIC’in Bitcoin’e paritesinde yatay hareket gerçekleştirdikten sonra ralli yapmaya hazır olabileceğini söyledi. Genel olarak piyasaya giren paranın Ethereum’a (ETH) kayması durumunda Polygon’un iyi göründüğünü belirtiyor. MATIC gün içinde yüzde 13’ten fazla artışla 2,11 dolardan işlem görüyor.

Ünlü analistin bir sonraki seçimi, akıllı sözleşme platformu Terra’nın yerel varlığı olan LUNA. Ancak Pizzino, CRV ve MATIC’in LUNA’dan daha fazla yükseliş gerçekleştirebileceğini söyledi.

LUNA, bu yazının yazıldığı sırada 64,52 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde yüzde 12’den fazla arttı.

Analistin dördüncü seçimi, açık kaynaklı bir blok zinciri ağı ve Bitcoin geliştirici projesi olan Stacks’ın yerel varlığı olan STX’tir. Pizzino, Stacks’ın şimdiden yükselmeye başladığını ve kısa vadeli kazançlar gösterebileceğini belirtiyor.

“Tüm zamanların en yüksek seviyelerinde kaldığını görmek istiyorsun… Metaverse kadar büyük olacaklar mı? Böyle düşünmediğimi zaten söyledim. Ama bu çeyrekte veya gelecek çeyrekte büyük yükseliş gerçekleştirebilecek bir şeye bakmak istiyorum.

Çünkü daha büyük sermayeli metaverse projelerinden emin değilim, çünkü hamlelerini yapmış olabileceklerini düşünüyorum.”

Stacks (STX), bu yazının yazıldığı sırada 2,65 dolardan işlem görüyor ve bu gün yaklaşık yüzde 10 düştü.

Pizzino’nun seçimlerinden bir diğeri, farklı blok zincirler arasında varlıkların güvenli ve ucuz transferini kolaylaştırmayı amaçlayan bir blok zincir platformu olan THORChain’in yerel varlığı olan RUNEdir.

Popüler analist, RUNE’nin Bitcoin’e (BTC) karşı daha yüksek dip ve daha yüksek tepe yaptığını belirtiyor. Analist, varlığın çok büyük yükselişler gerçekleştireceğini düşündüğü için Ethereum’u da geride bırakması gerektiğini söylüyor.

RUNE, gün içinde yüzde 7’den fazla düşüşle, yazının yazıldığı sırada 10,59 dolardan işlem görüyor.

2022’de Yükselecek 5 Altcoin!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.