Anonim Balina, 25 milyar SHIB Aldıkça Shiba Inu Fiyatı Yükseliyor (1 Aralık 2021 BİTCOŞAR Kripto Para Bülteni)

SHIB
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİTCOŞAR’ın derlediği, son zamanlarda gerçekleşen önemli kripto para haberlerini kaçırmayın!

İşte BİTCOŞAR tarafından size sunulan son günlerdeki en önemli dört Shiba Inu haberi;

Balina 25 milyar SHIB Aldıkça Shiba Inu Fiyatı Yükseliyor

Shiba Inu hayranları, sevdikleri memecoin’in bir gün önce kripto piyasasındaki performansıyla hoş bir sürpriz yaşadılar, çünkü SHIB fiyatı yüzde 25 artış gösterdi. Bu durum, memecoin’in piyasa değeri olarak AVAX’ı geçmesine neden oldu ve rakibi Dogecoin’i bir kez daha geride bırakmaya yaklaştırdı. Fiyat hareketine Kraken’in Pazartesi günü Shiba Inu’yu listelemesi ve “Gimli” takma adıyla bilinen gizemli bir balinanın 24,8 milyar dolarlık SHIB satın alması neden oldu.

Shiba Inu Kraken’de İşlem Görmeye Başladı

Dün kripto para borsası Kraken, Shiba Inu alım satımının başladığını duyurdu. Bunu Pazartesi günü memecoin için açılış mevduatı izledi. Şu andan itibaren, Kraken kullanıcıları Shiba Inu’yu ABD doları ve euro paritesinde alıp satabilirler. Ancak, minimum sipariş büyüklüğü 50.000 SHIB (2,45 dolar) olarak ayarlandığından kullanıcılar az sayıda token satın alamayacaklar. Kraken henüz Shiba Inu için marj ticareti başlatmadı.

Balina Cüzdanlarında bulunan SHIB 2,3 Milyar Dolara Ulaştı

Balinalar tarafından tutulan Shiba Inu miktarı 1,8 milyar dolara ulaştıktan sonra, köpek temalı memecoin, yeni bir rekor kırdı ve aynı değer şaşırtıcı bir şekilde 2,3 milyar dolara ulaştı. Bu, Shiba Inu balinalarının piyasada gerçekleşen yüzde 35’lik bir rallinin ardından perakende yatırımcıları desteklemeye karar vermesinden sonra oldu. WhaleStats’a göre satın aldıkları coin miktarı 300 milyon doları aştı.

Shiba Inu Ticaret Hacmi 3,6 Milyar Dolara Yükseldi

Zincir üzerindeki verilere göre, Shiba Inu’nun ticaret hacmi büyük ölçüde artarak 3,6 milyar dolara yükseldi. Bu, Shiba Inu’nun fiyat artışı ve ardından balina katmanlı cüzdanlardan gelen yoğun ilgi nedeniyle oldu. Şu anda, balinalar önceki varlıklarını geri alıyor ve yaklaşık 2,3 milyar dolarlık SHIB’e sahipler. Shiba Inu’nun balina varlıklarının bir kısmı, önceki ATH’sinden bu yana önemli ölçüde arttı. Zincir üstü veriler, kısa vadeli yatırımcıların henüz piyasaya girmediğini gösteriyor, bu da balinaların hala mevcut trendin kontrolünde olduğu anlamına geliyor.

Anonim Balina, 25 milyar SHIB Aldıkça Shiba Inu Fiyatı Yükseliyor (1 Aralık 2021 BİTCOŞAR Kripto Para Bülteni)
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.