Robert Kiyosaki

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Dünyaca Ünlü Yazar Robert Kiyosaki: “Bitcoin İle Birlikte Bu Üç Varlığı Alın!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Robert Kiyosaki, hasta ekonomiye karşı Bitcoin (BTC) adına konuşuyor, sırada ne olacağını tahmin ediyor.

En çok satan iş kitabı “Zengin Baba Yoksul Baba”nın yazarı Robert Kiyosaki, takipçilerini bir kez daha hastalıklı bir ekonominin risklerine karşı önlem almaya ve gümüş, altın ve Bitcoin (BTC) almaya çağırdı.

Robert Kiyosaki’nin takipçilerine çağrısı

“KURTARMALAR başlıyor. Hasta ekonomiyi istila etmek için daha fazla sahte para. Yine de aynı yanıtı tavsiye ederim. Daha fazla G, S, BC satın alın. Dikkatli ol. İleride çarpışmalı iniş”

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) “Geri Mi Döndü?”

Kiyosaki’nin tepkisi, Fed’in bölgesel ABD bankalarının mevduat sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak için ek fon sağlayacağı haberiyle tetiklendi. Yazara göre, ABD dolarına atıfta bulunduğu daha fazla sahte para, halihazırda durgunlukta değilse bile, şu anda durgunluk öncesi dönemde olan ekonomiye akın edecek.

Bu zorlukların cevabı, Kiyosaki’nin daha önce de açıkladığı gibi, kesin arzı olan Altın, Gümüş ve Bitcoin (BTC) gibi gerçek varlıklardır. Yazar, “Kendinize iyi bakın, çarpışmadan sonra iniş önde” diye bitiriyor yazar.

Dünyaca Ünlü Yazar Robert Kiyosaki: “Bitcoin İle Birlikte Bu Üç Varlığı Alın!”
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!