BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,946.28
ETH
$3,859.26
XRP
$1.10
LTC
$187.08
LINK
$26.06
BNB
$485.24
XTZ
$6.67
EOS
$4.48
NEO
$42.66
$63,942.54
+2.15%
$3,857.31
+0.86%
$1.10
+0.55%
$186.99
-1.95%
$1.00
0%
$1,416.83
+0.86%
$254.50
-1.91%
$52.51
-1.5%
$145.74
+1.09%

23 Ekim Litecoin, IOTA ve VeChain Fiyat Analizi

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Fiyat analizi kripto para birimleri için çok önemli. Son beş gün, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, yukarıda belirtilen süre zarfında %15’in üzerinde artış göstererek kripto para piyasasında oldukça iyi bir yükselişe imza attı.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Aslında, BTC’nin en son pump habereketi, kripto paranın listelerde 1.500 doların üzerinde yükselmesine neden oldu ve BTC, kısa da olsa 13.000 dolarlık psikolojik direnci bile aştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

23 Ekim Litecoin, IOTA ve VeChain Fiyat Analizi 1 - Capture 16

Grafiklerde kısa süre sonra düzeltmeler yapılsa da, altcoin piyasası, yazım sırasında hala yükseliş davranışı belirtileri gösteriyordu. Litecoin, IOTA ve VeChain’in fiyat tabloları incelendiğinde bu açıkça görülüyor

Litecoin [LTC] fiyat analizi

23 Ekim Litecoin, IOTA ve VeChain Fiyat Analizi 2 - LTC PA 12

Bitcoin altın olarak isimlendirilirken Gümüş Bitcoin olarak anılan Litecoin, uzun süredir dünyanın en büyük kripto para birimi ile güçlü bir korelasyon paylaştı. Bu korelasyonun gücü, LTC’nin Bitcoin’in liderliğini listelerde pump hareketi yapmasından sonraki birkaç gün içinde belirgindi. Aslında, Litecoin geçtiğimiz 7 gün içinde %15’in üzerinde arttı ve altcoin, yazım sırasında 54.71 $’dan işlem gördü. Litecoin, Ağustos ortasındaki yerel zirvesinden hala biraz uzaktayken, grafiklerde bir yükseliş trendi şekilleniyor gibiydi.

Bu yükseliş eğilimi, Litecoin’in teknik göstergeleri dikkate alındığında açıkça görüldü. Parabolik SAR’ın noktalı durumları fiyat mumlarının altında olduğu görülürken, bu yükseliş piyasasının bir işareti, MACD hattı Signal hattının oldukça üzerinde.

Bitcoin’in son pump hareketi ve buna bağlı olarak Litecoin’in, PayPal’ın artık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash’i destekleyeceği haberi ile beslendiği iddia edilebilir.

Coinzilla Banner (728x90)

IOTA fiyat analizi

23 Ekim Litecoin, IOTA ve VeChain Fiyat Analizi 3 - IOTA PA 11

Bir zamanlar kripto para piyasasının ilk 10’unda popüler bir dayanak noktası olan IOTA, geçtiğimiz yıl boyunca grafiklerde istikrarlı bir şekilde düştü. Litecoin gibi, IOTA da PayPal duyurusunun ve Bitcoin’in artışının arkasında yükseldi ve IOTA hafta boyunca %7’nin üzerinde artış gösterdi. Ancak, söz konusu artışa rağmen, kripto para birimi hala son 2 haftadır norm olan bir kanalda sıkı bir fiyat kanalı içinde işlem görüyordu.

IOTA’nın teknik göstergeleri, beklendiği gibi, son dönemdeki yükselişin altını çizdi. Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinin nihayet piyasadaki sermaye çıkışlarından daha yüksek olduğunu öne sürmek için keskin bir artış kaydederken, Awesome Osilatör minimum pozitif ivme gösterdi.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

IOTA, IOTA Vakfı’nın Coordicide’ın planlandığı gibi yayınlanacağını onayladıktan sonra geçtiğimiz günlerde haberlerde yer aldı.

VeChain [VET] fiyat analizi

23 Ekim Litecoin, IOTA ve VeChain Fiyat Analizi 4 - VET PA 1

CoinMarketCap’te 27. sırada yer alan kripto para birimi olan VeChain, 2020’de iyi bir yıl geçirdi ve VET, yazı yazılırken %127’nin üzerinde YTD getirisine dikkat çekti. Çoğu altcoinler gibi, VET de keskin bir düşüşün kriptoyu Haziran 2020 seviyelerine çekmesinden önce Ağustos ortasında zirveye çıktı. Bununla birlikte, Bitcoin’in PayPal pump hareketini takiben, VeChain de dahil olmak üzere daha önce düşüş trendinde olan bu altcoinlerin birçoğu, kendilerine ait sürekli kazançları not etme fırsatı buldu.

Burada belirtmek gerekir ki, Bollinger Bantları fiyat istikrarını sağlamak için fiyat mumları etrafında daralırken VeChain’in kısa yükseliş trendini devam ettirip ettirmeyeceğini tahmin etmek için henüz çok erken olduğu belirtilmelidir, Göreceli Güç Endeksi bir yükselişin ardından dengelendi.

VeChain, VeChain’in DLT tabanlı bir izlenebilirlik çözümü başlatmak için Çin’deki Sam’s Club ile ortaklık kurduğunu ortaya koyan bir rapor olan Financial Executive Report’u yayınladıktan kısa bir süre sonra manşetlerde yer aldı.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.