BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,891.48
ETH
$3,846.55
XRP
$1.10
LTC
$186.20
LINK
$25.97
BNB
$485.06
XTZ
$6.61
EOS
$4.48
NEO
$42.64
$63,977.31
+2.49%
$3,850.43
+0.87%
$1.10
+0.55%
$186.30
-1.96%
$1.00
+0.01%
$1,414.30
+0.87%
$255.18
-1.19%
$52.42
-1.16%
$146.82
+2.24%

Ödeme Devi PayPal Bitcoin Saklama Platformu BitGo’yu Satın Almayı Planlıyor

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

PayPal, tamamlandığında çevrimiçi ödeme şirketinin dijital para birimlerine daha fazla yönelmesini sağlayabilecek Bitcoin saklama sağlayıcısı BitGo da dahil olmak üzere bazı büyük kripto para şirketleriyle görüşüyor.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Konuyu bilen insanlarla konuşan Bloomberg, BitGo ile bir anlaşmanın birkaç hafta içinde tamamlanabileceğini bildirdi. BitGo, başta kurumsal yatırımcılar olmak üzere müşterilerinin Bitcoin’i güvenli ve emniyetli bir şekilde saklamalarına olanak tanıyan saklama çözümleri sunar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

BitGo’yu satın almak, PayPal’a Bitcoin endüstrisinde büyük bir atılım sağlayacak

Coinzilla Banner (728x90)

Çevrimiçi ödeme devi PayPal, BitGo gibi büyük bir şirketi satın aldığında kripto para birimi alanına daha fazla girecek. Ancak bazıları hareketle ilgili endişelerini dile getirdi.

Başka bir kripto para birimi şirketi olan Thorchain, PayPal’ın BitGo’yu satın almasının, ikincisinde tutulan BTC’leri temsil eden Wrapped Bitcoin Ethereum tabanlı tokenlerin çoğunun ödeme şirketinin elinde olacağı anlamına geldiğini söyledi.

PayPal, kullanıcılarının kripto kullanarak satın almalarına, satmalarına ve alışveriş yapmalarına izin verecek

Daha önce bildirildiği gibi, çevrimiçi ödeme devi PayPal, müşterilerinin ABD dijital ödeme şirketinin çevrimiçi cüzdanlarını kullanarak Bitcoin ve diğer kripto paraları satın almasına, satmasına ve tutmasına olanak tanıyan kripto para piyasasına katılacağını duyurdu.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Şirket, yaptığı açıklamada, PayPal müşterilerinin 2021’in başından itibaren ağındaki 26 milyon tüccardan alışveriş yapmak için kripto para birimlerini kullanabileceklerini söyledi. Ödeme devi, hizmetin merkez bankaları ve şirketler tarafından geliştirilebilecek yeni dijital para birimleri ve CBDC’lerin küresel kullanımını teşvik edeceğini umuyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.