bitclub network

722 Milyon Dolarlık Dolandırıcılık Yapan BitClub Network Sahiplerinden Coronavirüs Talebi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dolandırıcısı olan ponzi şirket BitClub Network’ün kurucuları mahkemeye yalvardı.

Dünyanın her yanına yayılan Coronavirüs salgınını engellemek için devletler daha da sert önlemler almaya devam ediyorlar. Bazı ülkelerde ise bu virüs tehlikesinden ötürü mahkumların salındığı haberleri gündeme gelmişti.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

BitClub Network 722 milyon dolar dolandırdı

Amerika Birleşik Devleti’nin bir eyaleti olan New Jersey’de bu önlemi uygulayan bölgelerden birisi ve bu durum bu yüzden dolandırıcı kripto para şirketi BitClub Network’ün kurucuları için yeni bir umut kaynağı oldu. Kripto para yatırımcılarını 722 milyon dolar değerinde dolandırdığı belirtilen bu hırsızlar, Coronavirüs’ün kendilerine de bulaşacağını bahane ederek bırakılmalarını talep ettiler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Dolandırıcı Matthew Brent Goettsche ve Jobadiah Sinclair Weeks son dört gündür sağlık sıkıntıları olduklarını rapor ettikleri ve mahkemeye bu yüzden başvuru yaptıkları belirtildi. Suçluların avukatlarının da müvekkillerinin sağlık şartlarının iyi olmadıklarını öne sürerek itiraz edeceği açıklandı.

Bu suçluların serbest bırakılıp bırakılmayacaklarını ise zaman gösterecek. Zaten serbest bırakılırlarsa eğer 722 milyon dolar dolandırdıkları çok kızgın olan bu mağdur yatırımcıların gazabına uğramaları ise çok büyük ihtimaller çerçevesinde.

722 Milyon Dolarlık Dolandırıcılık Yapan BitClub Network Sahiplerinden Coronavirüs Talebi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.