BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$61,780.01
ETH
$3,744.31
XRP
$1.09
LTC
$185.23
LINK
$25.63
BNB
$481.86
XTZ
$6.56
EOS
$4.42
NEO
$42.73
$61,795.70
+0.83%
$3,736.55
-2.4%
$1.09
-0.64%
$185.23
+0.78%
$1.00
0%
$1,372.47
-2.4%
$255.60
-1.86%
$52.40
-0.98%
$139.28
+1.29%

Alman Şirketi SolarisBank’in Yan Kuruluşu Kripto Para Saklama Alanında Hizmet Verecek

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Berlin merkezli finans teknolojileri şirketi SolarisBank, kripto para muhafaza hizmetleri sunmak üzere yan bir şirket kurdu.

11 Aralık tarihinde yapılan duyuruya göre, SolarisBank’ın yeni kurulan yan kuruluşu Solaris Digital Assets GmbH, müşterilere bir uygulama programlama arayüzü (API) ile SolarisBank’ın tüm dijital bankacılık hizmetlerine erişme olanağı sunacak.

İçindekiler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Lisans için başvuru yapmanıza gerek yok

Duyuruda ayrıca, solaris Digital Assets’in, Alman piyasasının gerekliliklerine uygun olarak çalışacağı ve kripto paraların güvenle depolanmasını sağlayacağı da belirtildi. Buna göre, müşterilerin bireysel olarak lisans başvurusu yapmalarına gerek kalmayacak. Solaris Digital Assets, 2020’de kripto para emanet işi için lisans başvurusunda bulunmayı planlıyor.

Coinzilla Banner (728x90)

Solaris Digital Assets’in genel müdürü Alexis Hamel, yan kuruluşun açılış etkinliğinde şunları söyledi:

“Bu yüzden kripto para öncülerini lisanslı banka hizmetlerinin (hesaplar, kredi kartları vs.) yanı sıra yepyeni para saklama olanakları sağlayan tek yerden alışveriş platformumuzla güçlendirmek istiyoruz.”

Bu hizmeti verenlerin sayısı giderek artıyor

Aralık ayının başlarında, Güney Koreli şirket Dunamu’nun bir finansal hizmetler yan kuruluşu olan DXM, kripto para siber güvenlik şirketi Ledger ile işbirliği yaparak kurumsal bir kripto para saklama hizmetleri başlatma planlarını açıkladı. DXM bu hizmeti Upbit Safe adı altında piyasaya sürmeyi planlıyor ve Ledger’ın para saklama kuruluşu olan Ledger Vault bu girişimi teknolojisiyle destekleyecek.

Ayrıca, Fidelity Digital Asset Services, LLC (FDAS), hem kurumsal yatırımcıların hem de bireylerin Bitcoin depolayabilecekleri, satın alabilecekleri, satabilecekleri ve aktarabilecekleri sanal bir para saklama ve yürütme platformunu işletmek için New York Eyalet Mali Hizmetler Departmanından bir tüzük aldı.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.