Popüler Altcoin’deki Düşüş Son Rallinin Balon Olduğunu Gösteriyor

altcoin
altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler Altcoin ChainLink’in 10 dolar seviyesindeki mevcut değeri, Ağustos ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolara göre %50 düşüş anlamına geliyor.

Chainlink’te düşüş öyle seviyelere geldi ki bir anlamda %64’lük bir geri çekiliş söz konusu oldu.

Altcoin LINK, 10 dolarlık psikolojik fiyat seviyesini kaybedebilir ve daha da düşük seviyelere gerileyebilir.

Zeus Capital’deki ekip, yaklaşmakta olan bir ChainLink piyasa düşüşünü tahmin etti.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Finans piyasaları göz önüne alındığında, altcoin ChainLink’in üçüncü çeyrek rallisi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20,18 $’a yükseldikçe bu yükselişin daha çok bir balon gibi göründüğünü gözler önüne seriyor. ChainLink’in zirveden bu yana fiyat hareketlerinin hızlı bir analizi, LINK’in tüm zamanların en yüksek seviyesinden 7.22 $ civarında yerel dibine kadar %64 oranında büyük bir geri çekilme yaşadığını ortaya koyuyor. Ayrıca, LINK’in 10,20 ABD doları olan mevcut değeri, yukarıda belirtilen tüm zamanlar rekorunun %49,4’üne işaret ediyor.

Altcoin LINK’in 2020’nin 3. çeyreğindeki rallisi bir balondu

Ağustos ayının ortalarında, kripto analisti @CryptoWhale, kripto traderlarını ve yatırımcıları, tüm piyasa balonlarında olduğu gibi büyük bir geri çekilme yaşayan altcoin ChainLink (LINK) potansiyeli konusunda uyardı. Ayrıntılı bir Twitter paylaşımında, @CryptoWhale bir finansal balonun 8 özelliğini şu şekilde detaylandırdı:

  1. Ekstrapolasyon – bir varlığın belirli bir oranda sonsuza kadar artacağını varsaymak için geçmiş verileri kullanan yatırımcıların eylemi.
  2. Herding – dot com patlamasında görüldüğü gibi yatırımcılar diğer yatırımcıları takip ediyor.
  3. Dave Portnoy’da olduğu gibi, ünlüler projeyi eleştiriyor.
  4. Medyanın piyasa eylemini popülerleştirdiği mani aşaması.
  5. Reddetme – yatırımcılar daha önce elde tutma başarılı olduğu için satmayı reddediyor.
  6. Çıkış stratejisi yok – üstel büyüme umudunu sürdürüyor.
  7. Pazarlama – çantalarını doldurmak isteyen yatırımcılar projeyi daha da zorlaştırıyor.
  8. Kripto para tedarik konsantrasyonu – LINK’in arzının %70’i 9 balina tarafından tutuluyor

Zeus Capital, daha düşük bir LINK değeri öngörüyor

Zaman içinde Ağustos ortasına kadar gidersek, LINK tutkunlarına Zeus Capital’in tavsiyeleri görülüyor. Zeus Capital, ChainLink’i vaporware olarak markalamıştı ve LINK’in değeri sıfıra düşecekti. Aynı Zeus Capital, LINK’in düştüğünü ve 4 $ veya daha düşük bir değerle değerlendirilebileceğini belirtmek için Twitter’dan paylaşımda bulunmuştu. Aşağıda, Zeus Capital tarafından başka bir ChainLink (LINK) piyasa düşüşünü öngören iki tweet de söz konusu.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

 

10 Dolar kırılırsa, LINK serbest düşüşüne devam edebilir

LINK / USDT grafiğine kısa bir bakış, ChainLink’in destek için 10 dolarlık fiyat alanına güvendiğini ortaya koyuyor. 25 Eylül’den itibaren, ChainLink’in fiyatı 9,40 ila 11,20 ABD doları arasında dalgalanıyor.

ChainLink bu alanı destek olarak koruyamazsa, LINK, Zeus Capital’in 4 ABD doları veya daha düşük tahminlerini gerçekleştirme yolunda gidebilir.

Yorumlar kapalı.