Altın Günü Yerine Bitcoin Günü Yapılacak!

bitcoin günü
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve diğer kripto paraların önünde engel olan hep bir söylenti vardır. Bitcoin ve kripto paralar halkın geneli tarafından bilinmiyor ve kullanılmıyor diye maalesef bir önyargı var. Bitcoin günü ile bu yargı umarız ortadan kalkar.

Bu durum ile ilgili farkındalık arttırıcı ve kripto paraları kullanmayı teşvik eden birçok çalışmalar yapılıyor. Bu duruma Türkiye’den bir o kadar ilginç ve güzel bir çalışma haberi geldi. Bu gelişmeyi de teşvik edici çalışmalar arasına ekliyoruz.

Twitter’da yaptığı kripto para analizleri ile kendine bir çok takipçi kitlesi edinen, sektörün önde gelen isimlerinden olan bir analist attığı twette, arkadaşlarının Altın günü yerine Bitcoin günü yapmaya karar verdiklerini takipçileri paylaştı.

Türkiye’de kripto paralara olan ilgi gittikçe artıyor

Bitcoin ve kripto para sektörünün en yüksek etki gücüne sahip ülkelerin en başında gelen Türkiye’de, kripto paralara olan ilgi her geçen gün daha da çok artıyor.

Yapılan araştırmalar dünyada en çok kripto para birimi kullanıcısının olduğu ülkenin Türkiye olduğunu ortaya koydu. Bu tarz önemli gelişmeler ve yenilikler ülkemizde gerçekten kripto paranın ne kadar benimsendiğinin güzel bir kanıtı niteliğinde.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.