Amerika’nın Toplam Borcu, Bitcoin Başına 260 Bin Doları Geçecek!

amerika'nın toplam borcu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerika’nın toplam borcu, ilerleyen günlerde de artacak gibi duruyor. Donald Trump ve ekibinin yürüttüğü parasal genişleme politikasının, önümüzdeki süreçte hızını kesmeden devam edeceğini söyleyen yetkililer, borcun kişi başına düşen gelir oranının da artacağını belirtiyor.

Bu konu ile alakalı olarak kripto para sektöründe ki önemli analistlerin yapmış oldukları analizlere göre, Trump hükümetinin son zamanlarda izlediği politikalar sonucu giderek yükselen bu borç, çok yakın bir zamanda Bitcoin başına 260 bin doları geçicek.

Bu rakam, aslında Bitcoin yatırımcıları ve diğer kripto para uzmanları için Bitcoin’in gelecek fiyat hedeflerinden sadece birisi.

Analistlerin birçoğuna göre, Bitcoin gelecek birkaç yıl içinde 100 bin dolara kadar yükselebilir. BTC’nin değeri bu seviyelere geldiği takdirde, değerin çok büyük bir hızla olmasa da adım adım artacağı ve 250 bin dolar seviyesine geleceği tahmin ediliyor.

Fakat bu fiyat tahminlerinin tamamı şimdilik spekülasyondan ibaret, bu yüzden bunları asla yatırım tavsiyesi olarak görmemek gerekiyor. Bitcoin şuan ise 8000 dolar bandında kalmaya çalışıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!