Ünlü Analiste Göre Ekim Ayında Alınabilecek 5 Kripto Para!

Kripto Para
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Lark Davis, Ekim ayında yükselişe geçebilecek 5 kripto parayı paylaştı.

YouTube’da 437.000 aboneye sahip olan ünlü analist Dark Lavis, Ekim ayında boğa koşusu gerçekleştirebilecek 5 kripto paranın analizini yaptı.

Dark Lavis, analizine popüler altcoin olan Solana (SOL) ile başladı, Solana’nın NFT alanındaki projelere daha fazla yatırımcı getireceğini düşünüyor.

“Şu anda Solana hakkında beni çok heyecanlandıran bir şey NFT’ler. Bu günlerde Solana’da bir çok NFT projesinin başladığını görüyoruz ve burada bir çok NFT yapısının devreye girdiğini görmeye başlıyoruz.

Solana’da meydana gelen tüm NFT çılgınlığı çok ciddi derecede. Solana’da büyük kazançlar için NFT’lerin ticaretini yapan, Solana’nın insanların satın almak istediği ve para kazanmak için kullanmak istediği türden NFT’ler sağladığını gördük.”

Davis’in listesindeki bir sonraki altcoin ise Poligon (MATIC). Kripto para projesinin günlük kullanımı arttığı için MATIC’in ivme kazanmasını bekliyor.

“Polygon, ilk kez Ethereum’dan daha fazla günlük aktif kullanıcıya sahip oldu. MATIC, Ethereum’un 326.000 günlük aktif kullanıcısına kıyasla 351.000 günlük aktif kullanıcıya sahip oldu.

Ve bunun nedenini anlıyorum. Polygon kullandığınızda, çok daha ucuz bir maliyet karşılığında temelde Ethereum’da yapmak istediğiniz tüm harika şeyleri yapabilirsiniz ki bu elbette çok, çok güzel bir şey.”

Analist Ayrıca MATIC’in daha fazla Ethereum (ETH) ölçeklendirme ve kurumsal çözümler geliştirmek için çok uluslu danışmanlık firması Ernst & Young ile ortaklık kurduğundan da bahsetti.

Sıradaki altcoin Elrond (EGLD). Analist, platformda daha fazla ürün ve merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları başlatıldıktan sonra fiyatların yükselmesini beklediğini belirtiyor.

“Sanırım burada uygulamalar başlatıldığında ve bu çok çok yakında olacak, o zaman kilitlenen toplam değerin arttığını görmeye başlayacağız, o zaman insanların EGLD’ye FOMO’ya kapıldığını göreceğiz. İşte o zaman fiyat artışının gerçekleştiğini gerçekten görmeye başlayacağız. Şu an tam o anın eşiğindeyiz.”

Ünlü analistin listesindeki dördüncü kripto para ise Polkadot (DOT). Davis, merakla beklenen parachain müzayedelerinin yakında Polkadot’un blok zincirine gelmesinin beklendiği için DOT’un yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

“Bu bir kez duyurulduğunda, bence bu Polkadot için bir boğa koşusu başlatacak ve Polkadot varlıklarının bu ilk parachain müzayedesinde toplandığını göreceğiz. Bu konudaki duyuru yakında gerçekleşecek. Birçok kişi bunu bekliyor. Bu yüzden ben kesinlikle buna dikkat ediyorum.”

Son olarak, Davis bu ay Bitcoin‘den de daha yüksek fiyatlar bekliyor. Analist, Bitcoin Vadeli İşlemler ETF’sinin onaylanmasının Wall Street için esas olarak yükseliş yaratacağını ve düzenleyicilerin yatırımcıların yıllardır beklediği bir Spot Bitcoin ETF’sini onaylaması için kapıyı açacağını tahmin ediyor.

“Bir Vadeli İşlemler ETF lansmanının Spot Bitcoin ETF için kapıyı açtığını düşünüyorum, bu gerçekten istediğimiz şey çünkü bu gerçekten önemli. Bu aslında gerçek Bitcoin’i alır, kilitler ve bunun için aracılık hesabınızda bir sözleşme düzenler. İstediğimiz Bitcoin ETF türü bu.

Bir Vadeli İşlem ETF’si yükselişe sebebiyet verir, bir Spot ETF’de mega bir yükseliş yaratır. Bence Vadeli İşlemler ETF’si muhtemelen Spot ETF’nin giriş kapısıdır ve bu çok, çok yakında gerçekleşebilir.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!