Altcoin

Balinalar Bu Altcoin’de Yüklü Alımlar Yapıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

WhaleStats zincir üstü veri toplayıcı tarafından yakın zamanda atılan bir tweet’e göre, BNB Zinciri (eski BSC zinciri) üzerine sarılmış ADA, bu ağda en çok satın alınan dijital para birimlerinin ilk on listesine girdi.

Aynı veri ajansı, bu nedenle, BNB balinalarının sahip olduğu en büyük on kripto holdingi listesinde de yer aldığını belirtti.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Yüklü Alımlar Yapılıyor!

Bu yazının yazıldığı sırada, Cardano’nun BNB zincirine sarılı ADA’sı, satın alınan ilk on dijital para birimi arasında ilk beş’te yer alıyorBalinalar kümülatif olarak 19.171.741 dolar değerinde ADA tutuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

BNB, ETH ve BUSD, BSC-USD ile birlikte bu listede önde. ADA-BSC ayrıca son yirmi dört saat içinde en büyük işlem hacmine sahip kripto paralar listesinde de beşinci sırada yer alıyor.

ADA

Balinaların Aldığı Diğer Altcoin’ler

ADA’nın yanı sıra, BNB Zincirindeki balinalar, Dogecoin ve MATIC gibi diğer kripto paraların peşinde.

Çeşitli kaynaklardan bildirildiği üzere Cuma günü, “Scarlet Witch” başlıklı cüzdanın sahibi, BNB Zincirine sarılmış 400.000.000 Dogecoin satın aldı ve bunun için 31.666.000 dolar ödedi.

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde, 3. sıradaki bu balina, dünkü satın alımının bir kısmını satmış olan 30.311.742 dolar değerinde Dogecoin’e sahip. DOGE şu anda kripto portföyünün yüzde 28,52’sini oluşturuyor. Genel olarak, BSC balinaları artık 47.666.195 dolar değerinde Dogecoin’e sahip.

Bugün erken saatlerde, aynı BSC yatırımcısı şaşırtıcı miktarda MATIC varlığı satın aldı. 128.340.600 dolar değerinde bu kripto paralardan 200.000.000 adet satın aldı.

Balinalar Bu Altcoin’de Yüklü Alımlar Yapıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.