Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Balinalar Bu Altcoin’lerde Toplanıyor! Yatırımcıların Dikkatine!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaz başındaki bir ralli sırasında kripto piyasaları bu seyirde devam ederken balinalar bu üç altcoin’de toplanıyor.

Bir Santiment gönderisine göre, işlem başına 100.000 dolardan fazla harcayan kripto yatırımcıları, popüler meme token Dogecoin’e (DOGE) yükleniyor ve bu tür 106 işlem yalnızca 18 Temmuz’da gerçekleşti.

Firma ayrıca 2. katman ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan kripto borsası Uniswap’ın (UNI) balinaların alışveriş listesinde üst sıralarda yer aldığını vurguluyor.

“Temmuz ayında piyasa değerlerine sağlam bir toparlanma yaşayan birçok altcoin ile birlikte, 100.000 $ ‘dan fazla değerli balina işleminin artmaya başladığını görebiliriz.

DOGE, MATIC ve UNI, ağlarındaki bu büyük işlemlerde gözle görülür artışlar görüyor.”

Kripto
Kaynak: Santiment/Twitter

Temmuz ayında Dogecoin yüzde 9,3 artarak 0,064 dolardan 0,070 dolara yükseldi ve Polygon yüzde 72,9 artışla 0,48 dolardan 0,83 dolara yükseldi ve Uniswap yazı yazılırken yüzde 41,8 artarak 4,87 dolardan 6,91 dolara yükseldi.

Santiment, piyasa değeri Bitcoin’e (BTC) göre en büyük kripto varlığı ile ilgili olarak, bu haftanın başlarında 1 milyon doların üzerindeki balina satın alma faaliyetinin de arttığını kaydetti.

Analitik firması  Bitcoin yatırımcılarının akın etmeye ve kaçırma korkusundan kaçınmaya (FOMO) istekli göründüğü için piyasadaki dalgalanmaların iyimserliğe yol açtığını söylüyor.

“Yatırımcılar ayarlarını değiştiriyor ve Salı günü baskın bir Bitcoin’den sonra uzun vadeli bir kırılma kokusu alıyorlar.

Kriptoda 1 numaralı piyasa değeri varlığı yükselirken, BTC uzunları ve kısaları arasındaki oran Mayıs ayının başından bu yana en yüksek noktasında.

FOMO’ya dikkat edin.”

Bitcoin
Kaynak: Santiment/Twitter

Bitcoin bu ay güzel bir şekilde yükseldi ve 19.431 dolardan başladı ve yazı yazılırken yüzde 19.6 artarak 23.252 dolara yükseldi.

Balinalar Bu Altcoin’lerde Toplanıyor! Yatırımcıların Dikkatine!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!