Ethereum

Balinalar, Ethereum Tabanlı Bu 8 Altcoin’i Alıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para balinaları, piyasadaki düşüşten faydalanarak Ethereum ekosistemindeki bu sekiz altcoin’i almaya başladı.

Kripto balinalarının takibini yapan WhaleStats’a göre, borsa dışı en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, son 24 saat içinde Shiba Inu (SHIB) biriktirdi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Bu yazının hazırlanışı sırasında, SHIB 0,000039 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Daha sonrasında en çok alınan altcoin, Brave tarayıcı ekosisteminin token’ı olan Basic Attention Token (BAT) oldu.

Platform entegre bir kripto cüzdan çıkardıktan sonra altcoin yüzde 37 artış gösterdi. O zamandan beri BAT 1,47 dolara seviyesine geri düştü.

Balinalar ayrıca Ethereum tabanlı bir stabilcoin olan USD Coin (USDC) alımı da yaptı.

Oyun ve NFT platformu Enjin Coin (ENJ) ve spor token’ı Chiliz (CHZ), en çok satın alınan Ethereum tabanlı kripto paralar listesinde sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada yer alıyor.

Listede altıncı sırada Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) rakibi olan Dogelon Mars (ELON) yer alıyor.

Oyun ve metaverse token’ı Decentraland (MANA) yedi numarada yer alıyor ve NFT alan bağlama platformunun yönetişim token’ı olan Ethereum Name Service (ENS) listeyi tamamlıyor.

Kaynak: WhaleStats

Söz konusu 1.000 balinanın genel altcoin varlıklarına bakıldığında, Ethereum’u (ETH) diğer tüm altcoin’lerden daha fazla biriktirdiklerini görüyoruz.

Onu Shiba Inu (SHIB) ve kripto borsalarının token’ları FTX Token (FTT) ve Crypto.com Coin (CRO) takip ediyor.

Kaynak: WhaleStats
Balinalar, Ethereum Tabanlı Bu 8 Altcoin’i Alıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.