Ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Balinalar Ethereum Ve Bu Altcoin’leri Almaya Devam Ediyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir blockchain analitik firması, Ethereum (ETH) balinalarının, ETH’nin sürekli değer kaybının ortasında lider akıllı sözleşme platformunu ele geçirdiğini bizlere sundu.

Santiment’e göre, geçen ay Ethereum’un önemli ölçüde devalüasyonuna rağmen, 7 Haziran’dan bu yana 100 ila 100.000 ETH bakiyesi olan adresler artmaya devam ediyor.

“Ethereum balina adresleri (100 ila 100.000 ETH arasında), bu yüzde 39’luk düşüşte toplu olarak kripto para arzının yüzde 1,1’ini çantalarına ekledi. Tarihsel kanıtlar, bu katman grubunun gelecekteki fiyat hareketinde alfaya sahip olduğuna işaret ediyor.”

ETH
Kaynak: Santiment/Twitter

Blockchain gezgini Etherscan’a göre mevcut ETH arzı 119.516.810 seviyesinde bulunuyor.

Santiment ayrıca, ağıyla etkileşime giren benzersiz kullanıcı sayısında üstel bir artışa tanık olduktan sonra XRP’de de artış gözlemlendiğini söylüyor.

“XRP, Perşembe günü kripto slayt gününde çoğu altcoin’den daha iyi durumda. Birkaç gün önce, XRP Ağı, ağ üzerinde etkileşime giren benzersiz adreslerle patladı ve Şubat 2020’den bu yana ilk kez 200.000’i aştı. Bu izlemeye değer.”

XRP
Kaynak: Santiment/Twitter

Blockchain analitik firması, piyasa değerine göre en büyük iki memecoin olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) de son on gün içinde ağ aktivitesinde önemli bir artış kaydettiğini ekliyor.

“Dogecoin ve Shiba Inu hakkındaki fikriniz ne olursa olsun, her biri ağ aktivitesinde kayda değer artışlar gösteriyor gibi görünüyor. Özellikle son 10 gün içinde, DOGE yüzde 32 ve SHIB yüzde 35 olmak üzere çok sayıda geri dönen ağ etkileşimi gördü.”

DOGE
Kaynak: Santiment/Twitter
Balinalar Ethereum Ve Bu Altcoin’leri Almaya Devam Ediyor!