Altcoin

Balinalar Piyasa Düşüşünde Bu 3 Altcoin’i Aldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve genel kripto para piyasası toparlanma belirtileri göstermeye başladıkça, yeni veriler, Ethereum balinalarının en çok hangi oyun token’larını biriktirdiğini ortaya koydu.

Zincir üstü veriler, en büyük Ethereum balinalarının en çok Decentraland (MANA) satın aldığını gösteriyor.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Balina cüzdanlarının takibi yapan WhaleStats’a göre, MANA satın alan balinalar son yedi gün içinde ortalama 74.320 dolarlık alım gerçekleştirmiş.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Balinalar ayrıca, işlem başına ortalama 27.333 dolar ile The Sandbox (SAND) da satın almış bulunmaktalar.

Üçüncü sırada ise, alım başına ortalama 26.339 dolar ile bir oyun ekosisteminin token’ı olan Gala (GALA) yer alıyor.

Her üç kripto para da son günlerde kripto piyasalarının geri kalanıyla birlikte son derece volatil fiyat hareketleri yaşadı. Bu yazının hazırlanışı sırasında, MANA son 24 saatte yüzde 16,6 artarak 5,11 dolardan, SAND son gün yüzde 27,23 artışla 7,61 dolardan ve GALA aynı zaman diliminde yüzde 25,3 artışla 0,72 dolardan işlem görüyordu.

Geçen hafta Ethereum balinaları tarafından satın alınan ilk on altcoin’e bakıldığında, listedeki bir numaralı altcoin, ortalama 796.476 dolarlık satın alma miktarıyla ETH’nin kendisi oldu.

Kaynak: WhaleStats

ETH’nin hemen altında, ortalama 725,782 dolarlık satın alma ile FTX Token (FTT) yer alıyor.

FTT’yi ise, ortalama 159.868 dolarlık satın alma ile bir stabilcoin olan USD Coin (USDC) takip ediyor.

Balinalar Piyasa Düşüşünde Bu 3 Altcoin’i Aldı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.