Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist, DOT, SAND ve 3 Altcoin’in Analizini Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto para analisti, DOT, SAND ve diğer üç altcoin’in ne kadar yükselebileceğini ve dip seviyelerini açıkladı.

Twitter’da 152.600 takipçiye sahip olan ve Altcoin Sherpa takma adıyla bilinen ünlü analist, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un (DOT), şu anda 32 dolarda seyreden 200 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) ulaştığında bir talep akışı görebileceğini söylüyor.

“DOT: 30-40 dolar aralığında daha fazla konsolidasyon bekleniyor. Burada 200 günlük EMA desteklenmeli.”

Screenshot 1
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Sırada blok zinciri tabanlı oyun ekosistemi The Sandbox (SAND) var. Altcoin Sherpa’ya göre, 5 dolar civarında SAND alımı yapmak istediğimi söyledi.

“Muhtemelen dipten alacağım. Güçlü coin’ler en hızlı şekilde eski yerine ulaşır.”

Screenshot 2 1
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Listedeki üçüncü dijital varlık ise CRO, kripto para birimine güç veren Crypto.com, ödeme, ticaret ve finansal hizmetler platformudur. Ünlü analiste göre, düşük bir zaman dilimi desteği CRO için bir miktar rahatlama sağlayabilir.

“CRO: Sabırla 0,60 dolar bekliyorum.”

Screenshot 3
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Ünlü analistin listesindeki bir diğer altcoin, açık finans için gizliliği ön planda tutan akıllı bir sözleşme platformu olan Oasis Network (ROSE). Sherpa, ROSE’un 0,29 dolar civarında bir dip yapmasını beklediğini söyledi.

“0,618 Fibonacci seviyesinden iyi bir tepki aldı. Güçlü bir şekilde devam ederse, bunun daha düşük bir tepe yapması muhtemeldir. Bu konsolidasyonu biraz 0,618’de görmeyi ve sonra devam etmek için sağlam bir taban oluşturmayı tercih ederim.

Screenshot 4
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Sherpa’nın radarındaki son kripto para, ödeme altyapısı platformu COTI. Kripto analisti, COTI’nin şu anda destek olarak 200 günlük EMA’ya (0,37 dolar) saygı duyduğunu söylüyor ancak yeni bir satış baskısının token’ı 0,30 dolara düşürebileceğini de ekliyor.

“200 günlük EMA’dan çok güzel bir destek almış. Bunun buralarda kısa vadeli bir dip yapacağını düşünüyorum. Yine de 0,618 Fibonacci seviyesi daha büyük bir destek.”

Screenshot 5 2
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter
Ünlü Analist, DOT, SAND ve 3 Altcoin’in Analizini Yaptı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!